آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 28. مهر 1398 - 16:33   |   کد مطلب: 26764
سرپرست امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه طی هفته کتاب در سطح استان همدان خبر داد و گفت: از فعالان حوزه فرهنگ و ادب تجلیل می‌شود.

به گزارش صبح رزن،هادی شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه بزرگداشت هفته کتاب 23 تا 30 آبان‌ماه در همدان برگزار می‌شود اظهار کرد: امسال برنامه‌های مختلفی در مرکز استان و شهرستان‌ها پیش‌بینی شده است.

وی از برگزاری نمایشگاه و فروشگاه کتاب با همکاری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد و افزود: برگزاری مراسم عصر شعر، مراسم رونمایی، نقد و بررسی کتاب، برگزاری جشن کتاب و تجلیل از فعالان حوزه فرهنگ و ادب، اهدای کتاب به مراکز فرهنگی و آموزشی و برگزاری مسابقه کتابخوانی از جمله برنامه‌هایی است که در همدان برگزار می‌شود.

سرپرست امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی نیز در سطح شهرستان‌ها پیش‌بینی شده است تأکید کرد: نمایشگاه و فروشگاه کتاب، برنامه مشترکی است که در همه شهرستان‌های تابعه برپا خواهد شد.

وی یادآور شد: تجلیل از خادمان کتاب و ناشران در ملایر، برگزاری عصر شعر و جلسه نقد کتاب در تویسرکان، تجلیل از نویسندگان و خادمان کتاب در اسدآباد، برگزاری مسابقه کتابخوانی و نشست ادبی در کبودراهنگ، برپایی ایستگاه نقاشی کودکان، رونمایی از کتاب و برگزاری نشست کتابخوان در شهرهای رزن و فامنین از جمله برنامه‌های هفته کتاب در استان است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن