آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 2. آذر 1398 - 7:29   |   کد مطلب: 26863
امام جمعه رزن گفت: مردم علی رغم وضعیت بد اقتصادی صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند

 

حجت الاسلام عبدالعظیم مولازاده در خطبه های نماز جمعه این هفته رزن عنوان کرد: در اغتشاشات بنا بر این بود که به بنادر کشور حمله شود تا صادرات و واردات با مشکل مواجه شود.به مخابرات و تأسیسات راهبردی حمله کردند تا ارتباطات برخی مناطق مانند اصفهان و شیراز را با سایر کشور قطع کنند.

وی افزود: به زندانهایی نظیر زندان وکیل آباد حمله کردند تا اراذل و اوباش را آزاد کنند.

امام جمعه رزن با بیان اینکه حتی به فرمانداری ها، اتش نشانی ها، دفاتر ائمه جمعه، شهرداری ها، حوزه های علمیه، بانکها و پمپ بنزین‌ها حمله کردند گفت: بسیجیان عزیز ما را با آن صورت به شهادت رساندند و به قرآن و نهج البلاغه و حوزه علمیه اهانت آشکار شد و برخی از آنها به آتش کشیده شد.

وی با اشاره به اینکه اعتراض درست و مسالمت آمیز به شرایط بد اقتصادی ایرادی ندارد متذکر شد: با این میزان خسارتها آیا این رفتار مسالمت آمیز است؟ آیا عامه مردم این چنین رفتاری می خواهند؟

مولازاده ادامه داد: این به آن معنا نیست که مردم ما مشکل ندارند،این به آن معنا نیست که مردم از نحوه مدیریت اقتصادی راضی هستند، اما صف مردم از اغتشاشگران جداست.

وی عنوان نمود: میدانیم مردم در قسطها و هزینه هایشان حقیقتا تحت فشار هستند اما آیا با این کارها مشکلات حل می شود؟

امام جمعه رزن تصریح نمود: با این رفتار نه تنها مشکلی حل نخواهد شد بلکه این رفتار اقتدار و حیثیت کشور را از بین می برد.

مولازاده با تاکید بر اینکه ما هم به اعتراض داریم، ما هم همراه مردم از وضعیت اقتصادی گله مند هستیم اضافه نمود: مسئولین این مردم با شرف را درک کنند،این مردم بهترین عزیزشان را تقدیم انقلاب کرده اند.

وی گفت: مسئولین باید حرف مراجع و رهبری را گوش دهند و مشکلات مردم را حل کنند.

امام جمعه رزن اظهار کرد: مسئولین ما همراه مردم هستند و در شهرستان وظایفشان را بخوبی انجام دادند.

مولازاده در پایان خاطرنشان کرد: از مردم خوب رزن که هر چه تعریف کنیم باز کم گفته ایم.شما مردم همیشه هستید،یک بار دیگر با اصالت دینی و تاریخی خود آبروی شهرستان را حفظ کردید.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن