آخرین اخبار

تاریخ : 17. آذر 1398 - 8:10   |   کد مطلب: 26911
حجت الاسلام‌ عبدالعظیم مولازاده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رزن عنوان کرد: نامزدهای نمایندگی ها باید برای حضور خود حجت شرعی و برنامه داشته باشند.

وی افزود: افراد مختلفی که وارد این عرصه می شوند نباید برای کسب شهرت وارد عرصه شوند اگر چنین باشد کشور و خود را دچار زیان خواهند کرد.

امام جمعه رزن شرایط منطقه و کشور را بسیار حیاتی عنوان کرد و افزود: انتخابات اسفند ماه برای کشور حائز اهمیت است.

مولازاده با اشاره به ضرورت عضویت تمام آحاد جامعه سامانه های بیمه ای کشور گفت: بیمه برای داشتن جامعه ای سعادتمند بسیار ضروری است.

وی با بیان اینکه حضور حضرت معصومه (س) یک وجود تمدن ساز در شهر مقدس قم است گفت: ائمه به حضور حضرت معصومه بشارت داده بودند و در وصف ایشان بر برکات حضور این بانوی صدیقه و پاکدامن تاکید کردند.

مولازاده ۱۶ آذر را نماد استکبار ستیزی و ظلم ستیزی دانشجویان ایرانی برشمرد و ادامه داد: روز دانشجو در کشور ما ماهیت ضد آمریکایی دارد.چهارماه بعد از کودتا ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا وارد ایران شد و دانشجویان مبارز به این حضور اعتراض کردند رژیم با حمله به دانشگاه موجب شهادت سه تن از دانشجویان شد.

وی با اظهار این نکته که دانشجویان همواره در دوران ستم شاهی در برابر استبداد و استعمار ایستادند ادامه داد: دانشجویان ما با تاسی به شهدای دانشجو روحیه ضد استکباری خود را رشد دهند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن