آخرین اخبار

تاریخ : 27. دى 1398 - 22:50   |   کد مطلب: 27080
حجت اسلام عبدالعظیم‌مولازاده در خطبه های نماز جمعه این هفته رزن با اشاره به اطلاعیه ستاد کل در خصوص سقوط هواپیما گفت: مردم از این اطلاعیه ناراحت شدند و دلیل ناراحتی هم حادثه نبود بلکه مردم از اینکه از ابتدا این مسئله بصورت کامل اطلاع رسانی نشد دلخور هستند.

مولازاده تشییع باشکوه شهید سلیمانی را یک تایید برای گفتمان انقلاب اسلامی دانست و افزود: بیش از ۲۵ میلیون نفر برای تشیع سرباز مخلص آمده بودند و خشم و کینه استکبار فوران شد.

امام جمعه رزن سقوط هواپیمای اوکراینی را تلخ برشمرد و افزود: این فرصت خوبی شد تا عده ای سواستفاده  و فرصت طلبی کردند.

مولازاده حضور سفیر انگلیس در تجمع گروهی از دانشجویان امیرکبیر را خبیثانه دانست و اضافه نمود: همراهی برخی هنرمندان فرصت طلب و شهرت طلب که در امنیت تمام در حال کار فرهنگی هستند و از طرفی اینگونه به روی نظام چنگ می‌اندازند با این سفیر روباه صفت درد آور است.

وی با انتقاد شدید از رفتار این هنرمندان در همراهی با حرکتهای ضد ملی و ضد انقلابی و تحریم صدا و سیما و جشنواره فجر گفت:آدم میماند که چه واژه ای برای این هنرمندان استفاده کند.

وی با انتقاد از توهین و هتاکی برخی به سردار حاجی زاده و فرماندهان هوافضا تصریح نمود:ب خش دیگر از این ماجرا انتقام گیری از سپاه بود بخصوص به سردار حاجی زاده بسیار توهین شد.

امام جمعه رزن با تقدیر از ایثار سردار حاجی زاده خاطرنشان کرد: سردار حاجی زاده آبروی خود را فدای امنیت کشور کرد و اینجاست که باز باید بگوییم اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

مولازاده فداکاری سرداران سپاه را در حادثه هواپیمای اوکراینی را تاریخی دانست و افزود: سرداران برای اینکه امنیت برهم نخورد حادثه را به گردن گرفتند اما مقصر نبودند.

وی با اشاره به عملیات‌های مقتدرانه پدافند و هوافضا عنوان نمود: این همه اقتدار و قدرت سیستم پدافند و سایبری را کسی انعکاس نمی‌دهد اما اینجا که اشتباهی شده است همه تهمت می زنند.

وی حضور سپاه و ارتش در سیل سیستان را نمونه ای از اقدامات مخلصانه سپاه برشمرد و گفت: اگر داغدار و نگران واقعی مردم هستید تجمع خود را به سیستان ببرید و به داد مردم برسید، در سیستان بحران است و باز هم سپاه و ارتش در آنجا در حال رشادت هستند.

مولازاده ادامه داد: چرا آنجا و در اینچنین موقعیتی همه سکوت کردید، در سایر کشورها هم این اشتباهات اتفاق افتاده است اما اینجا این حادثه بهانه هتاکی به سپاه شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن