آخرین اخبار

تاریخ : 1. بهمن 1398 - 21:51   |   کد مطلب: 27102
کشف لامپ‌های قاچاق در همدان، کشف مرغ قاچاق در شهرستان بهار و کشف ۱۲۰ رأس دام قاچاق در کبودرآهنگ عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرگزاری مهر، رئیس پلیس آگاهی استان همدان از کشف ۶ هزار و ۷۰۰ عدد لامپ هالوژن قاچاق و فاقد مجوز در این استان خبر داد.

سرهنگ رضا زارعی گفت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان همدان با تشدید اقدامات کنترلی در محورهای اصلی و فرعی منتهی به استان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی در چهار راه بابک شهر همدان، به ۳ دستگاه خودروی سواری سمند، پژو و وانت مزدا که در حال حرکت به سمت همدان بودند مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی گفت: طی بازرسی از این خودروها ۶ هزار و ۷۰۰ عدد لامپ هالوژن LED قاچاق و فاقد مجوز در بسته بندی تقلبی کشف و در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و در تعزیرات حکومتی همدان تحت رسیدگی است.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: ارزش کالاهای کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

کشف ۲۰۰۰ قطعه مرغ قاچاق در شهرستان بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهاراز کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: مأموران انتظامی شهرستان بهار با پایش محورهای مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی موفق به کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز از یک دستگاه کامیون شدند.

وی با اشاره به اینکه ارزش مرغ‌های قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده، افزود: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از برنامه ریزی های گسترده و منسجم پلیس برای مقابله با قاچاق خبر داد و افزود: با توجه به موقعیت و شرایط جغرافیایی این شهرستان، موضوع برخورد با قاچاق فرآورده‌های دامی و طیور با جدیت تمام پیگیری می‌شود.

کشف ۱۲۰ رأس دام قاچاق در کبودرآهنگ

فرمانده انتظامی شهرستان کبودرآهنگ از کشف ۱۲۰ رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید گلی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و قاچاق احشام از استان‌های همجوار و انتقال آنها به مرکز کشور، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان کبودرآهنگ قرار گرفت.

وی افزود: با انجام گشت‌های نامحسوس این خودرو شناسایی و در بازرسی از آن ۱۲۰ رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ گلی با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش احشام مکشوفه، ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده، از شهروندان خواست هر گونه اخبار در خصوص تردد احشام غیر مجاز را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن