آخرین اخبار

تاریخ : 20. بهمن 1398 - 0:06   |   کد مطلب: 27161
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به آغاز وزش باد شدید از روز گذشته در سطح استان گفت: وزش باد امروز افزایش بیشتری نسبت به روز قبل دارد و تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

به گزارش صبح رزن،محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه وزش باد طی ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه گنجنامه همدان ۱۰۸ کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است، افزود: وزش باد در ایستگاه فرودگاه همدان ۸۰ کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه از روز دوشنبه از شدت وزش باد کاسته می‌شود و دمای هوا نیز کاهش محسوسی می‌یابد، ادامه داد: سامانه بارشی از امروز تا عصر روز سه شنبه در استان فعال خواهد بود و این سامانه با بارش خفیف باران و برف در برخی ساعات مهمان استان خواهد بود.

باقری‌شکیب در ادامه بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته بیشترین دما در شهرستان‌های ملایر و نهاوند با ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر به ثبت رسیده و کمترین دما نیز برای شهرستان‌های گل تپه و رزن با ۲ درجه سانتی گراد بالای صفر گزارش شده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان در پایان اعلام کرد: بیشینه دمای هوای همدان ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما ۸ درجه سانتی گراد بالای صفر طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن