آخرین اخبار

تاریخ : 21. بهمن 1398 - 7:22   |   کد مطلب: 27168
فرماندار شهرستان آوج گفت: بوروکراسی کمر توسعه را شکسته و سرمایه گذاران را فراری می‌دهد.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار مهر، نصرت الله علیرضایی روز یکشنبه در جمع روستاییان شهید آباد شهرستان آوج اظهار کرد: استاندار محترم نگاه ویژه ای به شهرستان آوج دارند و اولین جلسه ستاد توسعه شهرستان در مورد آوج بود لذا از مدیران انتظار داریم کمک کنند تا این شهر از محرومیت خارج شود.

وی بیان کرد: شهرستان آوج دروازه غربی استان و ویترین استان است و ظرفیت‌های متعددی در بخشهای معدن و گردشگری دارد و با داشتن یک ششم مساحت استان با ۱۰۰ روستای پراکنده با آداب و رسوم و فرهنگ متنوع می‌تواند به قطب گردشگری، تاریخی، مذهبی و طبیعی و میراثی و روستایی تبدیل شود.

فرماندار آوج افزود: سرمایه گذاران بزرگی در استان و شهرستان‌ها از جمله آوج داریم اما بوروکراسی کمر توسعه را شکسته است و گاهی برخی افراد ۹ ماه و یک سال معطل یک مجوز می‌شوند و پشیمان شده و از منطقه می‌روند.

وی گفت: استقرار ادارات مهم است که امروز دفتر کارگزاری بیمه برای خدمت رسانی راه اندازی شد که مردم به بویین زهرا نروند اداره تعزیرات حکومتی هم مستقر شد که برای مردم اهمیت دارد.

فرماندار شهرستان آوج یادآورشد: ۱۰ اداره در سطج نمایندگی در آوج هستند و پیگیر سه اداره هستیم تا با استقرا ان زمینه خدمت رسانی بهتر مهیا شود.

وی تصریح کرد: گردنه آوج حد فاصل آوج و شهرستان رزن حادثه خیز است که باید اصلاح شود هر چند خدمات زیادی در این منطقه صورت گرفته اما در مقایسه با سایر شهرستان‌ها عقب مانده است.

علیرضایی بیان کرد: امروز باید دولت بستر سازی و ریل گذاری کند و بخش خصوصی وارد کار شود، نگاه مدیران باید به کلی عوض شود و دست سرمایه گذار را ببوسیم تا وارد میدان شوند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن