آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 4. فروردين 1399 - 23:53   |   کد مطلب: 27353
‍فرماندار شهرستان درگزين از صنوف مختلف به دليل تعطيلي مغازه ها تقدير کرد.

 علي اصغر ناظري پور در مصاحبه با خبرنگاران گفت: براي کنترل بيماري همچنان که تاکيد زيادي شده مي بايست زنجيره انتقال اين ويروس قطع شود.
 
وی با بیان اینکه به همين جهت اقدامات بسيار بزرگي با همکاري مردم و اقشار مختلف در شهرستان انجام شد ادامه داد:از زمان اعلام ورود ويروس کرونا و مثبت اعلام شدن اولين بيمار در کشور، با تدابير،  اقدامات ، هماهنگي  و برنامه هاي فوق العاده اي که  انجام شده است کمترين مشکل و آسيب را در اين زمينه داشته ايم .

فرماندار درگزین با اشاره به اینکه درپي اقدامات انجام شده جهت حفاظت از مردم مي بايست اقدامات تکميلي تر تداوم يابد اضافه نمود: به همين خاطر پيگيري هاي لازم براي برقراري ايستگاه آموزش و کنترل جاده اي سه راهي کاج انجام و اين ايستگاه از اول فرودين  کار خود را شروع کرد .
 
وی با بیان اینکه خودرو هاي با پلاک ساير نقاط کشور و غير بومي به بيرون از شهرستان هدايت مي شوند و اين کار با هماهنگي دستگاه قضايي، نيروي انتظامي و دهياري ها با حفظ اصول و شان مردم در حال انجام است تصریح کرد:همچنين تعطيلي بازار و صنوف غير ضروري از ديگر اقدامات تکميلي  شهرستان جهت قطع زنجيره انتقال و کنترل اين بيماري بود.
 
فرماندار در ادامه اظهار داشت:قطعا بازاريان عزيز و صنوف مختلف در اين همراهي متحمل هزينه و بعضا ضرر خواهند بود. بدانيد که اين کار شما در  راستاي حفاظت از خود و ديگران انجام گرفته و اقدامي ماندگار و اداراي اجر و قرب  در پيشگاه خداوند  متعال است .

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن