آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 5. فروردين 1399 - 22:19   |   کد مطلب: 27356
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رزن اعلام کرد: در پی مهلت داده شده به مسافران برای خروج از شهرستان رزن هفت دستگاه خودرو با پلاک غیربومی توقیف شد.

سرهنگ علی زنگنه اظهار کرد: با توجه به مصوبات ستاد مقابله با کرونا در سطح استان و شهرستان مبنی بر ممنوعیت تردد خودروهای با پلاک غیربومی در محورهای مواصلاتی شهرستان از دیروز هفت دستگاه خودرو به علت عدم توجه به هشدارها و تذکرات توقیف و روانه پارکینگ شد.

وی افزود: خوشبختانه اکثر هموطنان به تذکرات و هشدارهای ستاد ملی مقابله با کرونا توجه کرده و در خانه مانده اند اما عده معدودی نیز بی توجه به هشدارها سلامت خود و دیگران را با مسافرت های غیرضروری به خطر انداخته اند.

زنگنه خاطرنشان کرد: تامین امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز ماست و با هر فردی که با رفتارهای خود به این مسئله بی توجهی کند با قاطعیت برخورد خواهیم کرد.

وی در ادامه از کشف ۱۳ هزار و ۶۰۰ نخ سیگار قاچاق در  شهرستان رزن خبر داد و گفت: با کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی اقدام به نگهداری و فروش سیگارهای خارجی قاچاق می کند این موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رزن ادامه داد:پس از بررسی صحت و سقم موضوع در یک اقدام غافلگیرانه متهم دستگیر و در بازرسی از مغازه وی تعداد ۱۳هزار و۶۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط و متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمام شهروندان درخواست می کنیم در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک با تلفن ۱۱۰تماس بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن