آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 5. فروردين 1399 - 23:53   |   کد مطلب: 27363
رییس‌کل دادگستری همدان گفت: فضای کاری دادگستری‌های این استان در مواجهه با بیماری‌های واگیردار از جمله کرونا غیراستاندارد است و باید با اتخاذ تدابیر موثر و برنامه‌ریزی مناسب این مخاطرات را به حداقل رساند.

به گزارش صبح رزن،محمدرضا عدالتخواه روز سه شنبه در نخستین نشست شورای معاونان دادگستری همدان در سالجاری بیان کرد: مراجعات زیاد در محیط های محدود و کوچک موجب تهدید سلامت کارکنان این نهاد شده است که باید با اتخاذ تدابیر موثر و برنامه ریزی مناسب این مخاطرات را به حداقل رساند.

وی اظهار داشت: اظهارات بعضی اشخاص که تحت عنوان طب سنتی یا دینی نظرات غیر کارشناسانه می دهند موجب وهن فرهنگ دینی می شود.

عدالتخواه اضافه کرد: ویروس کرونا چه طبیعی یا دست ساز بشر باشد آزمونی برای بشریت و تذکر به نوع انسان است که با وجود پیشرفت های ناشی از توسعه فناوری، دانش و علم همچنان در مقابل طبیعت موجودی کوچک، عاجز و آسیب پذیر است و این تذکر موجب رفع غرور از انسان می شود.

رییس کل دادگستری همدان گفت: نام گذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان «جهش تولید» جهت و سمت حرکت تمامی قوا و سازمان ها و ادارات را تعیین کرد بنابراین همه برنامه ریزی ها باید در راستای تحقق و وصول به این اهداف باشد.

در این جلسه وضعیت عملکردی مجموعه قضائی استان در سال ۹۸ مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت و نقاط قوت و ضعف مشخص و در خصوص هر مورد برنامه های لازم پیشنهاد و مصوب شد.

بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا ظهر امروز /سه شنبه/ پنجم فروردین، ۲۴ هزار و ۸۱۱ نفر در کشورمان به کرونا مبتلا شده، هزار و ۹۳۴ نفر از این بیماری فوت کرده و هشت هزار و ۹۱۳ نفر بهبود یافته اند.

طبق آخرین گزارش ارائه شده توسط معاونت بهداشتی استان همدان، آمار مبتلایان به کرونا در همدان تا چهارم فروردین امسال ۲۶۶ نفر است که از این شمار ۱۵۷ نفر بهبود یافتند و بیش از ۸۰ نفر تحت درمان هستند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن