آخرین اخبار

تاریخ : 17. فروردين 1399 - 0:57   |   کد مطلب: 27434
فرمندار رزن گفت :مردم شهرستان رزن بصورت کامل و صد دردصدی در غربالگری سلامت مشارکت فعال داشته اند.

به گزارش صبح رزن،سید رضا سلامتی اظهار کرد:شهرستانهای رزن و درگزین از نظر تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در رتبه هشتم استان همدان قرار دارند.

وی با بیان اینکه در طرح غربالگری نیروهای بسیج مشارکت جدی داشته اند ادامه داد :بهورزان،ئهیاران نیز در این اقدام موثر در جهت شناساسیی بیماران مبتلا به کرونا نقش جدی ایفا کرده اند.

سلامتی پیروزی بر بیماری کرونا را دور از دسترس ندانست وافزود :در آینده بسیار نزدیک به همیاری بهداشت و درمان،دولت محترم و نیروهای بسیج مردمی خواهیم توانست این بیماری را ریشه کن کنیم یا حداقل به کنترل در آوریم.

 

فرماندار رزن اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را در کاهش ابتلا به بیماری بسیار حائز اهمیت برشمرد و افزود :در این طرح در شهرستان رزن از ورود 2000 دستگاه خودرو به شهرستان جلوگیری شده  و از 50 دستگاه خودرو نیز به پارکینگ انتقال داده شده است.

 

وی با اشاره به مشکل انتقال اجساد از بیمارستان به آرامستان در رزن اضافه کرد :با پیگیری نمانیده رزن در مجلس یک دستگاه آمبولانس برای مرتع کردن این مشکل جذب شده است که بزودی به ناوگان بهداشت و درمان اضافه خواهد شد.

سلامتی با اشاره به هماهنگی خوب دستگاه های دولتی و مردمی در بحث مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد :این هماهنگی موجب افزایش سرعت خدمت رسانی به مردم خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن