آخرین اخبار

تاریخ : 18. فروردين 1399 - 22:29   |   کد مطلب: 27453
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ۲ شهرستان رزن و درگزین برای مقابله با کرونا بسیج شدند.

به گزارش صبح رزن،حسن لطفی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مسئولین و مردم رزن و درگزین همدلی و همکاری خوبی برای مقابله با کرونا داشته‌اند، اظهار کرد: مردم این دو شهرستان در پیشگیری از شیوع کرونا، مشارکت جدی داشتند و روستا به روستا، مردم بسیج شدند و ورودی و خروجی روستاها را برای کنترل ورود و خروج مسافران کنترل کردند.

وی با بیان اینکه فرمانداران شهرستان‌های رزن و درگزین تدابیر امنیتی خوبی را در مقابله با کرونا پیش‌بینی کردند، یادآور شد: خیرین و ستادهای مردمی که با مدیریت ائمه جمعه درگزین، رزن و سردرود تشکیل شد، اقلام بهداشتی را تأمین و در بین اقشار نیازمند توزیع کردند.

نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: مشارکت و همکاری مردم این دو شهرستان باعث شد شاهد کمترین میزان ابتلاء به کرونا باشیم.

وی با بیان اینکه حمایت از افراد آسیب‌دیده از توان مردم خارج است، گفت: مردم و خیرین در حمایت از اقشار ضعیف، مشارکت خواهند کرد اما در انتظار اجرایی شدن تصمیمات و مصوبات حمایتی دولت هستیم.

لطفی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در رزن مشکلی از لحاظ ظرفیت و تجهیزات بیمارستانی برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا وجود ندارد و بخشی از بیمارستان ولیعصر رزن به این بیماران اختصاص یافته و یک نقاهتگاه هم در شهرستان پیش‌بینی شده است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن