آخرین اخبار

تاریخ : 19. فروردين 1399 - 9:28   |   کد مطلب: 27457
استاندار همدان با تاکید بر نظارت جدی بر بازار گفت: این مهم از اولویت‌های تیم اقتصادی استان است چراکه برای تامین و توزیع اقلام مصرفی مردم نباید مشکلی ایجاد شود.

به گزارش صبح رزن،سید سعید شاهرخی روز دوشنبه در ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: بازرسی و کنترل قیمت اقلام مورد نیاز و مصرفی مردم به صورت روزانه و مستمر انجام شود تا اجحافی در حق مصرف کنندگان پیش نیاید.

وی خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان با افزایش تقاضا در چند گروه کالایی مواجه می شویم اما با تدارکات پیش بینی شده برای تامین اقلام ضروری مردم مشکلی نداریم.

شاهرخی به تعامل و کمک دستگاه های اجرایی با ستاد تنظیم بازار تاکید کرد و گفت: فرایند اجرای تصمیم ها اتخاذ شده در این ستاد نیازمند کنترل جدی است.

استاندار همدان گفت: در سطح استان طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره گسترش فروشگاههای اینترنتی اقدامات خوبی انجام شده اما رسانه ها در راستای فرهنگ سازی و معرفی فروشگاههای اینترنتی فعالیت بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه در هیچ شرایطی نباید تولید متوقف شود افزود: در سال «جهش تولید» باید میزان وابستگی ما به خارج از کشور به حداقل برسد.

شاهرخی به فعالیت واحدهای تولیدکننده استان تاکید کرد و گفت: تولید محصولاتی که جزو نیازهای ضروری مردم محسوب می شود باید با قوت ادامه یابد.

استاندار همدان یادآوری کرد: با توجه به تحریم ها و شیوع ویروس کرونا در تهیه اقلام ضروری مردم استان کم و کسری وجود ندارد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن