آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 1. ارديبهشت 1399 - 6:49   |   کد مطلب: 27546
فرمانده سپاه ناحیه رزن گفت:مرحله اول رزمایش مومنانه در شهرستان رزن و درگزین با اهدای 1000 بسته غذایی برگزار می شود.

به گزارش صبح رزن،سرهنگ داود مهدوی اظهار کرد :در این رزمایش که با کمک و همراهی مردم نیکوکار انجام می شود در دو مرحله 2000 بسته غذایی به ارزش هر بسته 300 هزار تومان در میان افراد شناسایی شده توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه از همه خیرین برای این اقدام جهادی باید قدردانی کرد افزود:از ائمه جمعه درگزین و سردرود،خیرین،موکب شهدای رزن،نیروهای جهادی و مردمی که در جمع آوری کمکهای مردمی مشارکت داشتند  تشکر صمیمانه  داریم.

مهدوی رزمایش مواسات و کمک مومنانه را مصداق زندگی در جامعه مهدوی برشمرد و افزود :این حرکت عظیم با شناسایی افراد آسیب دیده و محروم آغاز شد.

وی با  اشاره به اینکه تاکنون 4 هزار نفر در قالب  افرادی که به لحاظ اقتصادی از شرایط بیماری کرونا آسیب دیده اند شناسایی شده اند اضافه نمود :در مرحله اول رزمایش مومنانه  پنجسنبه هفته  جاری و هفته آینده مجموعا 2 هزار بسته معیشتی در بین این افراد توزیع خوهد شد.

 

مهدوی از خیرین و معتمدین رزن،درگزین و سردرود خواست تا با اهدای کمکهای نقدی و غیر نقدی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و سپاه را در کمک  هر چه بیشتر و بهتر به  اقشار آسیب دیده یاری کنند.

فرمانده سپاه ناحیه رزن همیاری و همدلی بوجود امده پس از سخنان رهبری انقلاب را یک نعمت الهی  دانست و افزود:امیدواریم بتوانیم با همراهی مردم غیور و سخاوت مند شهرستان همه نیازمندان و محرومینی که در شرایط فعلی دچار مشکل شده اند را تحت پوشش کمکهای مردمی و خیری قرار دهیم.

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن