آخرین اخبار

تاریخ : 1. ارديبهشت 1399 - 6:57   |   کد مطلب: 27547
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن و درگزین گفت:ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تعمیق ارزشهای دینی و معنوی است.

به گزارش صبح رزن،حجت الاسلام سید روح الله حسینی اظهار کرد:در حالی که دشمن با انواع و اقسام برنامه ها و بسترها نظیر شبکه های اجتماعی درصدد تهی کردن سرمایه دینی مردم و جوانان بخصوص در فضای مجازی است،باید برای ارتقاء دانش مذهبی مردم کوشش کرد.

وی با بیان اینکه در راه ارتقاء باورهای مذهبی باید از همه ابزار استفاده شود ،ادامه داد:در شهرستان نیز تلاش کرده ایم تا با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مراسمات مذهبی ، تربیت و تبلیغ دینی و انقلابی تعطیل نشود.

حسینی گشودن مسیرهای جدید برای ارتباط میان مذهب و جوانان را یکی از دست آوردهای فضای مجازی برشمرد و گفت :باید تهدیدات این فضا را به فرصت برای تعمیق باورهای دینی و انقلابی تبدیل کرد.

وی تاکید رهبری و مراجع بر حضور طلاب و برنامه های تبلیغی در فضای مجازی را نشان دهنده اهمیت موضوع برشمرد و اضافه کرد:در ماه مبارک رمضان با طراحی یک برنامه تبلیغی در فضای مجازی با عنوان منبرها و مساجد مذهبی ،سعی در ایجاد بستر استفاده از شبکه های اجتماعی جهت ترویج مفاهیم اسلامی هستیم.

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان با تقدیر از علمای مستقر در شهرستان و طلاب و علمای فاضل رزنی مقیم شهرهای دیگر افزود:با همکاری  موثر و بسیار خوب طلاب جهادی فعال در رسانه،اصحاب رسانه و برخی بزرگان در ماه رمضان از طریق فضای مجازی برنامه های مذهبی کوتاه و جذاب مختص علمای شهرستان رزن ،درگزین و سردرود منتشر خواهد شد.

حسینی بیان احکام،جزءخوانی،تفسیر آیات و روایتها را از محورهای منبرهای مجازی طلاب و نخبگان شهرستان برشمرد و افزود:از همه کسانی که به هر طریقی به ما در ساخت این برنامه های رسانه ای کمک کرده اند سپاسگزاریم.
 
وی همچنین از برگزاری مسابقات و برنامه های متنوع در قالب فضای مجازی خبر داد و گفت:هیئت های آنلاین مجازی از ماه رمضان با کمک رسانه ها در شهرستان برگزار خواهند شد.

حسینی در پایان گفت:این برنامه ها از طریق رسانه های شهرستان و رسانه تبلیغی که بزودی در معرض دید عموم مردم برای عضویت قرار خواهد گرفت منتشر خواهد شد.

 

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن