آخرین اخبار

تاریخ : 4. تير 1399 - 9:29   |   کد مطلب: 27824
مدیر کل بهزیستی استان همدان گفت: همزمان با هفته بهزیستی ۷۶ واحد مسکن مددجویی برای خانواده های دارای تک معلول و دو معلول در همدان افتتاح می شود.

به گزارش صبح رزن،حمید رضا الوند مدیر کل بهزیستی استان همدان ضمن تبریک گرامی هفته با بیان اینکه “هفته بهزیستی ۲۱ تا ۲۷ تیرماه “است، افزود: شعار امسال هفته بهزیستی شفافیت، تحول خدمت و ارتقای سلامت اجتماعی در خانواده نامگذاری شده است.

وی در خصوص طرح های قابل افتتاح بهزیستی استان همدان همزمان با هفته گرامیداشت بهزیستی افزود: امسال همزمان با این هفته ۷۶ واحد مسکن مددجویی برای خانواده های دارای تک معلولی و دو معلولی افتتاح می شود.

مدیرکل بهزیستی استان همدان ادامه داد: واحدهای تحویل داده شده به خانواده های دارای یک معلولی و دو معلولی یک واحد در شهرستان بهار، ۳ واحد در شهرستان فامنین، ۱۱ واحد در شهرستان نهاوند، ۹ واحد در کبودراهنگ، دو واحد در شهرستان رزن، ۵ واحد در همدان و ۴۱ واحد در شهرستان ملایر است.

الوند خاطرنشان کرد: در این هفته قرار است ۸ مرکز غیر دولتی در حوزه پیشگیری شامل مهد کودک و مراکز مشاوره و پیشگیرانه در استان همدان راه اندازی شود.

وی با اشاره به اینکه ۱۷ کارگاه اشتغال مددجویان نیز همزمان با هفته بهزیستی در همدان افتتاح می شود، گفت: یکی از این کارگاه ها کارگاه اشتغال خانه بوم گردی است که توسط یکی از مددجویان همدان بازسازی شده و برای ارائه خدمات از مددجویان سازمان بهره گرفته شده است.

الوند یادآور شد: یک کارگاه فرش دستباف نیز توسط مددجویان همدان در این هفته بازگشایی می شود و هنرمندی مددجویان همدانی مورد بازدید علاقه مندان قرار می گیرد./ پرسون

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن