آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 7. تير 1399 - 9:09   |   کد مطلب: 27843
سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه امروز آمریکا چهره باطن و ظاهرش بر همگان آشکار شده، گفت: حال برخی با جملاتی بر زبان می رانند و دم از مذاکره می زنند، که این جملات یا در اثر غفلت است یا عامل دشمن هستند.

به گزارش صبح رزن،سردار مظاهر مجیدی، فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان در خطبه های نماز جمعه شهرستان اسدآباد در روز ششم تیرماه، با اشاره روند شیوع ویروس کرونا، بر رعایت پروتکل بهداشتی و عدم برگزاری مراسمات عروسی و ختم اموات تأکید کرد.

وی به نامگذاری هفته حقوق بشر آمریکایی اشاره کرد و اظهار کرد: آمریکا در اتاق فکر همه جنگ‌ها و ترورها نقش اصلی و مهم را داشته است.

مجیدی با اشاره به برخوردهای آمریکا با سیاه پوستان، گفت: آمریکا با ۳۳۰ میلیون نفر جمعیت، حدود ۴۰ میلیون از جمعیتش سیاه پوست هستند که برخلاف انسانیت با آنان برخورد می شود.

وی به تفاوت درآمد آمریکایی های سیاه پوست و سفید پوست اشاره کرد و گفت: براساس نظر سنجی درآمد امریکایی های سیاه پوست ۲۸ هزار و ۵۰۹ دلار است و این درحالی است که دزآمد سفیدپوستان آمریکایی ۲۷۰ هزار دلار است.

فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان با مقایسه خدمات دهی در ایران و آمریکا در ایام کرونا، گفت: ایران در خدمات بهداشتی و درمانی بین زن و مرد، سفید و سیاه رنگ تفاوتی قائل نیست در حالی که در آمریکا خدمات دهی بین سیاه و سفید پوست متفاوت است.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا چهره باطن و ظاهرش بر همگان آشکار شده، گفت: حال برخی  جملاتی  بر زبان می رانند و دم از مذاکره می زنند، که این جملات یا در اثر غفلت است یا عامل دشمن است.

مجیدی با بیان اینکه در این شرایط که  آمریکا در مشکلات خود غوطه ور است و برای جهان نمایان شده، چطور برخی دوباره دم از مذاکره می زنند‌، افزود: ما یکبار در برجام وارد شده و پای مذاکره نشستیم، نتیجه این مذاکره با آمریکا چه شد ؟ آیا آنها به تعهدات خود عمل کردند؟!

وی بااشاره به شرایط خاص ایران در داشتن اقتدار، گفت: بعداز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی توانستیم امریکایی‌ها را در خاک عراق ادب کنیم و البته در شرایط سخت تحریم ماهواره نور را  به فضا پرتاب کردیم و این نشانه افتخارات ایران اسلامی است.

فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان در بخش دیگری از سخنانش به ورود ۶ کشتی سوخت ایران به کشور ونزوئلا اشاره کرد و گفت: در دو هفته گذشته توانستیم بنزین کشور را توسط ۶ کشتی به کشور ونزوئلا همان کشوری که هم مرز با آمریکاست، بفرستیم و این یک افتخار با اقتدار است.

وی تأکید کرد: قدر این کشور، ارزش‌های انقلاب را بدانیم و نکند که غفلت کنیم و با مذاکره شرمنده خون شهیدان و حاج قاسم شویم .

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن