آخرین اخبار

تاریخ : 8. تير 1399 - 11:56   |   کد مطلب: 27846
نخستین پارک بانوان شهر قروه درگزین با حضور پرشور بانوان به بهره برداری رسید.

به گزارش صبح رزن،نماینده مردم شهرستان های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی در این مراسم، با اشاره به اینکه ایجاد پارک های بانوان موجب سلامت و بالندگی خانواده ها خواهد شد، اظهار کرد: بانوان هر چه شرایط روحی و روانی بهتری داشته باشند، وظایف خود را در جامعه و خانواده مطلوب‌تر انجام می‌دهند.

حسن لطفی، ایجاد پارک بانوان برای توسعه سلامت زنان جامعه را بسیار مهم دانست و افزود: حفظ تعادل جامعه از نظر امنیت و آرامش روانی، حفظ و تحکیم بنیان خانواده، پیشگیری از فروپاشی نظم جامعه و جلوگیری از نگاه ابزاری به زن از جمله ضرورت های احداث پارک بانوان به شمار می رود.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استاندار همدان نیز از ایجاد پارک بانوان مجهز در تمام شهرهای استان تا پایان دولت خبر داد و گفت: پروژه های نیمه تمام حوزه بانوان همچون سالن های ورزشی در اولویت تکمیل قرار دارد.

ربیعه علی‌محمدی افزود: از آنجا که بانوان نقش مهمی در کانون خانواده و در تربیت فرزندان دارند، توجه به ورزش و تفریح آنها در راستای زندگی بهتر امری ضروری بوده  این در حالیست که امکانات و فضاهای ورزشی اختصاصی به بانوان در شهر کم بوده که باید افزایش یابد.

مشاور استاندار همدان در امور بانوان مطرح کرد: این پارک با رویکرد زمینه سازی برای توسعه ورزش بانوان و استفاده راحت و بی دغدغه از فضاهای سبز شهری ایجاد شده است.

به گزارش ایسنا، پارک بانوان شهر قروه درگزین در ۳۰۰۰ مترمربع مساحت با یک میلیارد تومان اعتبار در مدت یکسال ساخته شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن