آخرین اخبار

تاریخ : 12. تير 1399 - 7:56   |   کد مطلب: 27857
نماینده شهرستان های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین شاخص ارزیابی عملکرد دستگاه ها توانایی در جذب اعتبارات است.

به گزارش صبح رزن،‌حسن لطفی یکشنبه ۸ تیرماه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان درگزین، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه ها و مدیران اجرایی توانایی در جذب اعتبارات است، اظهار کرد: مدیران دستگاه ها فقط به اعتبارات پیش بینی شده در شهرستان اکتفا نکنند و به جذب اعتبار از دستگاه متبوع خود اقدام کنند.

وی نبود شفافیت نحوه هزینه کرد بودجه و میزان درآمد از منابع مختلف را از مهمترین مشکلات بودجه ریزی کشور اعلام کرد و یادآور شد: ۷۶ مورد منابع تأمین بودجه در کشور وجود دارد که از این میزان مشخص نیست چه مقدار درآمد در شهرستان درگزین ایجاد می شود تا به همان میزان نسبت به جذب اعتبارات اقدام کنیم.

لطفی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه، منابع درآمدی کشور در حوزه نفت و گاز کاهش یافته که باید تلاش شود اعتبارات پیش بینی شده به نحوی توزیع شود که بیشترین اثرگذاری در رفاه مردم را داشته باشد.

فرماندار شهرستان درگزین هم با بیان اینکه اعتبارات نفت و گاز استانی شهرستان درگزین اعلام شده و فقط میزان اعتبار متوازن اعلام نشده است، اظهار کرد: امسال برای شهرستان درگزین پنج میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که از این مبلغ دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون اعتبارات استانی و دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نفت و گاز است.

علی اصغر ناظری پور تکمیل پروژه های نیمه تمام، ایجاد زیرساخت های لازم برای استقرار ادارات، تأمین آب شرب بهداشتی و بهسازی روستا را از مهمترین اولویت های توزیع اعتبارات امسال شهرستان درگزین عنوان کرد.

وی با بیان اینکه اعتبارات متوازن از طریق شورای برنامه ریزی استان در حال حاضر  ابلاغ نشده است، تأکید کرد: ۶۰ درصد اعتبارات به پروژه های محرک در جهت جهش تولید اختصاص می یابد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن