آخرین اخبار

تاریخ : 13. تير 1399 - 10:54   |   کد مطلب: 27864
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه خدماتی که بعد از انقلاب ارائه شده و رشد و توسعه‌ای که در کشور اتفاق افتاده قابل مقایسه با هیچ دوره‌ای نیست اظهار کرد: البته نقص‌هایی هم وجود داشته اما این انصاف نیست زحمات دولت‌ها و مجلس‌ها را به باد انتقاد بگیریم.

به گزارش صبح رزن،حسن لطفی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان  با اشاره به اینکه در مجلس دهم یک ماه اتفاقات خوبی افتاد اما بلافاصله شروع کردیم به تخریب که نباید اقدامات را نادیده گرفت گفت: در دولت تدبیر و امید نیز کارهای خوبی صورت گرفته و بی‌انصافی است که تنها انتقاد کنیم.

وی با تاکید به اینکه در این راستا شهرستان رزن از رشد قابل توجهی برخورد شده و حداقل ۲۰ گام جلو  آمده است افزود: خواهش می‌کنم خود را با دستاوردهایی که داشتیم به باد انتقاد نگیریم و نکات مثبت و منفی را منطقی بگوییم.

 نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خوشبختانه با زحمات استاندار و اتحادی که بین مجمع نمایندگان است، با توجه به وضعیت کشور و تحریم‌ها رشد خوبی را در پیشبرد پروژه‌ها داشتیم گفت: گرانی و تورم را قبول داریم اما همه اینها راهکار دارند.

لزوم اختصاص اعتبار برای تامین آب شرب روستاها

وی با اشاره به اینکه در مشکلات موجود ۲۰ درصد تحریم‌ها موثر بوده و ۸۰ درصد خود عامل بودیم افزود: مشکلات استان و شهرستانها متفاوت است و امیدوارم به این موضوعات در اختصاص بودجه توجه شود، مناطق ما بیشتر روستایی است و مشکلات خاص خود را دارد.

لطفی با بیان اینکه ۸۰ درصد روستاهای ما نیاز به بازنگری دارند گفت: از سال ۹۵ تا به امروز ۸۵ درصد برگشت معکوس به روستاها را شاهد بودیم که باید بازنگری مورد توجه باشد.

وی با تاکید به اینکه در عمران و آبادانی روستاها و بازنگری طرح‌های روستایی توجه ویژه شود افزود: از زمانی که شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی باهم ادغام شده خدمات این حوزه بهتر شده و قابل مقایسه با قبل نیست.

 نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی خواستار اختصاص اعتبار برای تامین آب شرب روستاها شد گفت: در سال جهش تولید هستیم و معتقدیم در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری توجه به این موضوعات حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان رزن ۱۸۰ قنات وجود دارد که اگر احیا شود ۲۶۰ شغل توسط هر کدام ایجاد می‌شود بیان کرد:  اعتبار ویژه برای قنات‌ها اختصاص یابد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن