آخرین اخبار

تاریخ : 14. تير 1399 - 22:06   |   کد مطلب: 27873
از یک سو غلامرضا تاجگردون مطرح کرده است که اطلاعات فراوانی از کسانی که اعتبارنامه وی را تایید نکرده و اتهاماتی را علیه وی مطرح کرده اند دارد اما اقدام به این کار نمی کند و از سوی دیگر افشای این اطلاعات را بی اخلاقی معرفی می کند.

به گزارش صبح رزن به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماجرای عدم تایید اعتبارنامه «غلامرضا تاجرگردون» منتخب مردم گچساران مراحل مختلفی را طی کرده است اما بسیاری از نمایندگان هنوز مخالفت جدی با تایید آن دارند و در جلسه ای که اخیرا با حضور «علیرضا زاکانی» نماینده مردم تهران در یکی از خبرگزاری ها برگزار شد، این نماینده مجلس برخی شبهه ها و تخلفات را درباره تاجگردون مطرح کرد.

حالا منتخب گچساران با روزنامه اصلاح شرق گفتگو کرده است و با سخنانی که به نوعی تهدید آمیز است، بیان می کند: «من اطلاعات فراوانی از آقایان دارم که می‌توانم منتشر کنم و بگویم، اما شما حرف بی‌ربط و خارج از عرف، اصول و اخلاق از من نشنیده‌اید. از کسی جز خدا نمی‌ترسم، اما اصلا در قامت بی‌اخلاقی نیستم. ریشه تمام مباحث را می‌دانم چه کسی شروع کرده و هنوز هم به خودم اجازه نداده‌ام که بگویم چطور این مجموعه اضداد درباره این مسئله کنار هم جمع شده‌اند. شاید هم روزی بگویم که این مجموعه اضداد چه کسانی هستند و به چه دلیلی کنار یکدیگر جمع‌ شده‌اند.»

 

 

جالب است که از یک سو غلامرضا تاجگردون مطرح کرده است که اطلاعات فراوانی از کسانی که اعتبارنامه وی را تایید نکرده و اتهاماتی را علیه وی مطرح کرده اند دارد اما اقدام به این کار نمی کند و از سوی دیگر افشای این اطلاعات را بی اخلاقی معرفی می کند. 

 

این درحالی است که یکی از وظایف نمایندگان نظارت بر کار دستگاه ها و مسئولان و افشای تخلفات افراد و شخصیت هایی که سکان هدایت بخش مهمی را بر عهده دارند و باعث ایجاد انحرافاتی در این حوزه ها شده اند. درواقع نه تنها افشای این تخلفات بی اخلاقی محسوب نمی شود بلکه به نوعی مدارا با فساد و تخلف و همچنین عدم عمل به وظایف نمایندگی است.

 

«حجت الله فیروزی» سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی درباره آخرین جزئیات اعتبارنامه تاجگردون گفت: «گزارش کمیسیون تحقیق درباره اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران در مجلس تدوین و به هیئت رئیسه پارلمان تقدیم شده است.طبق تصمیم هیئت رئیسه مجلس احتمالاً روز چهارشنبه هفته جاری بررسی این گزارش در دستور کار پارلمان خواهد بود. اعتبارنامه منتخب گچساران در مجلس در کمیسیون تحقیق تائید شده اما باید بار دیگر این موضوع در صحن علنی پارلمان مطرح شود.»

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن