آخرین اخبار

تاریخ : 8. مرداد 1399 - 8:49   |   کد مطلب: 27982
مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان رزن هم ایجاد پد بالگرد در شهرستان رزن را یکی از مهمترین نیازهای حوزه درمان شهرستان عنوان کرد و گفت: با اهدای زمین مورد نیاز، دانشگاه علوم پزشکی تجهیز پد بالگرد را انجام خواهد داد.

حسن لطفی  در جلسه بررسی وضعیت بهداشت و درمان شهرستان رزن، از پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی سازه بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: برای ساخت و تجهیز این بیمارستان بیش از ۶۵ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال یک دستگاه آمبولانس مجهز با دو میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان رزن خریداری شده است، افزود: دو دستگاه آمبولانس دیگر نیز با سه میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان های رزن و درگزین خریداری خواهد شد.

لطفی از ساخت مرکز خدمات جامع سلامت ملابداغ و پایگاه اورژانس جربانلو در سالجاری خبر داد و اعلام کرد: دستگاه سی تی اسکن با ۹ میلیارد تومان، ۱۳ دستگاه دیالیز با سه میلیارد تومان و ۳۰ مرکز خدمات جامع سلامت با ۱۱ میلیارد تومان اعتبار در چند سال اخیر برای شهرستان های رزن و درگزین جذب و ساخته شده است.

مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان رزن هم ایجاد پد بالگرد در شهرستان رزن را یکی از مهمترین نیازهای حوزه درمان شهرستان عنوان کرد و گفت: با اهدای زمین مورد نیاز، دانشگاه علوم پزشکی تجهیز پد بالگرد را انجام خواهد داد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن