آخرین اخبار

تاریخ : 20. مرداد 1399 - 8:05   |   کد مطلب: 28036
تمامی اهداف، راهبردها، چشم‌انداز و برنامه‌های توسعه‌ای شهرداری قروه درگزین به‌نحوی ترسیم شده است که می توان گفت شهر قروه درگزین در آینده‌ای نه‌چندان دور در زمره یکی از شهرهای هوشمند استان قرار خواهد گرفت.

به گزارش صبح رزن،سال گذشته برای نخستین بار بود که شهرداری ها با آیتم هایی چون جذب اعتبارات، زیبا سازی شهر، پروژه های عمرانی و نظام اداری ارزیابی شد که مجموعه شهرداری قروه درگزین موفق شد رتبه برتر استان را به شایستگی کسب کند.

شهردار قروه درگزین در مراسم تجلیل از خبرنگاران با بیان اینکه در سال جاری هزار و ۱۰۰ متر طول جدول گذاری خیابانها و معابر داخل شهر با اعتبار بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان انجام شده است گفت: در شهریور ماه سال جاری آسفالت ریزی گسترده در شهر قروه درگزین انجام خواهدشد.

مهدی اسفندیاری صالح افزود: برای حفظ و احیاء بافت تاریخی شهر برنامه ریزی انجام شده است اظهار کرد: بازار ولیعصر به‌عنوان دومین بازار در استان از نظر بافت تاریخی می باشد که ۲۳ مغازه آن تملک، تخریب و بازگشایی شده است که المان جدید با نماد چرتکه برای این بازار در حال ساخت بوده که در هفته دولت نصب خواهد شد.

اسفندیاری صالح به پارک بانوان قروه درگزین اشاره کرد و گفت این پروژه جزء مطالبات مردم و به ویژه بانوان گرامی بوده است که به مساحت ۳هزار متر مربع با اعتبار بالغ بر ۹میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید و با استقبال کم نظیر بانوان روبرو شد.

وی ضمن تأکید بر اینکه ورودی های شهر و فاز سوم کمربندی ساماندهی می شود گفت:ورودی نظام آباد، ورودی کاج و نیر که ورودی اصلی به شمار میرود و خارج از محدوده بوده که شهرداری کارهای ساماندهی آن را انجام می دهد گفت: ۸۰ درصد آن از جمله تامین اعتبار انجام شده است.

اسفندیاری اظهار کرد: شهرداری قروه درگزین به‌منظور تحقق شهرداری الکترونیکی، بیشتر فرایندهای حوزه شهری و اصناف از جمله صدور پروانه ساختمانی، صدور گواهی عدم خلافی ساختمان، صدور پایان کار، محاسبه و پرداخت عوارض‌های ساختمانی، صنفی، خودرو و موتورسیکلت گوشه‌ای از مهم‌ترین اقدامات در این زمینه بوده است

.‍
خبرنگار فاطمه کوکبی جلال

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن