آخرین اخبار

تاریخ : 23. مرداد 1399 - 8:53   |   کد مطلب: 28042
فروکش کردن بیماری کرونا و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی نماز جمعه ۲۴ مرداد در ۲۰ شهر استان همدان اقامه می‌شود.

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان٬ آیت الله حبیب الله شعبانی در جمع خبرنگاران با قدردانی از زحمات و تلاش‌های کادر پزشکی و درمانی استان اظهار داشت: باعنایت به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری نماز جمعه در مناطق پر خطر و دارای وضعیت قرمز، نمازجمعه این هفته در شهرهای بهار ، لاله جین ،صالح آباد، مهاجران و تویسرکان برگزار نمی‌شود.

وی درباره شرایط برگزاری نماز جمعه در دیگر شهرهای استان نیز بیان کرد: نماز جمعه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در شهرهای همدان ، قهاوند، جورقان، مریانج، اسدآباد، ملایر،ازندریان ، جوکار ، سامن، اسلام شهر آق گل، نهاوند ، فیروزان ، گیان ،کبودرآهنگ ،گل تپه، شیرین سو، فامنین، رزن، دمق و درگزین اقامه خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان از مومنین و نمازگزاران خواست تا با رعایت موازین بهداشتی در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت نمایند و تاکید کرد: ستادهای نماز جمعه استان شرایط را برای برگزاری فریضه جمعه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مهیا خواهند کرد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن