آخرین اخبار

تاریخ : 18. شهريور 1399 - 7:47   |   کد مطلب: 28130
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: ۲ تن از عاملان درگیری فیزیکی در یکی از جایگاه‌های سوخت این شهر دستگیر شدند.

به گزارش صبح رزن،حسن خانجانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: پنج تن از مسببان اصلی این درگیری شناسایی شدند که تا کنون ۲ تن از آنها دستگیر و سه تن دیگر تحت تعقیب هستند.

وی درباره طرح موضوع استفاده از سلاح سرد و وارد کردن ضربه چاقو به متصدی جایگاه گفت: در این باره منتظر نظر پزشکی قانونی هستیم و تاکنون گزارشی در این زمینه به دادستانی ارائه نشده است.

معاون اجتماعی انتظامی استان همدان نیز در این باره گفت: جمعه شب راکب یک‌دستگاه موتورسیکلت برای سوختگیری به جایگاه "یا مهدی" واقع در بلوار امام خمینی (ره) شهر همدان مراجعه و در حین ورود به سکوی سوختگیری لاستیک موتورسیکلت به پای اُپراتور جایگاه برخورد می‌کند که موجب مشاجره و درگیری لفظی بین آن‌ها می‌شود. 

حسین بشری افزود: پس از بررسی دوربین‌های جایگاه سوخت مشخص شد که راکب موتورسیکلت سپس از جایگاه خارج و پس از گذشت مدتی به همراه تعدادی از دوستان خود به این محل مراجعه و با اُپراتور درگیر می‌شوند.

وی با بیان اینکه تصاویر این درگیری با عنوان حمله اراذل و اوباش با قمه و قداره به متصدی جایگاه سوخت در همدان انتشار یافت، تاکید کرد: با بررسی مستندات موجود مشخص شد که این موضوع صحت ندارد و فقط یک درگیری بوده که در این بین اپراتور جایگاه به صورت سطحی مجروح و پس از خاتمه درگیری به محل کار خود مراجعه و مشغول به کار می‌شود.

طبق آخرین گزارش ارائه شده توسط مدیرکل پزشکی قانونی همدان، ۱۴ هزار و ۵۰۹ نفر شامل ۱۰ هزار و ۳۰۵ مرد و چهار هزار و ۲۰۴ زن سال ۹۸ به خاطر نزاع به پزشکی قانونی مراجعه کردند که این آمار نسبت به سال ۹۷ حدود ۲.۹ درصد کاهش داشته است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن