آخرین اخبار

تاریخ : 19. شهريور 1399 - 8:27   |   کد مطلب: 28144
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: ایجاد پارک‌های اختصاصی بانوان در نقاط مختلف شهر همدان ضروری است.

به گزارش صبح رزن،حجت الاسلام والمسلمین حبیب‌الله شعبانی موثقی سه شنبه شب در چهلمین جلسه صحن شورای شهر همدان اظهار داشت: حوزه‌های کودک و نوجوان و بانوان نیازمند توجه بیشتری است و در این راستا مدیریت شهری به ایجاد پارک‌های تخصصی بانوان در سطح شهر توجه جدی داشته باشد.

وی با قدردانی از خدمات بهینه شورا و شهرداری به شهروندان نقاط مختلف شهر همدان گفت: در سه سال اخیر رویکرد شورا و شهرداری همدان برپایه عدالت محوری بوده و در این راستا اقدامات انجام شده قابل تقدیر است.

امام جمعه همدان افزود: تحولات خوبی را در سه سال اخیر در شهر همدان شاهد بوده‌ایم و اجرای طرح‌های اثرگذار در مناطق کم برخوردار یکی از مهمترین اقدام‌های صورت گرفته است.

وی توجه به فرهنگ و پژوهش در حوزه شهرسازی را مهم ارزیابی کرد و گفت: انتظار می‌رود در طرح‌های کلان شهرهای مختلف استان به ویژه همدان پیوست‌های فرهنگی براساس مطالعه و پژوهش اجرایی شود.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی خواستار ارتقا سطح فرهنگ عمومی در همدان شد و افزود: در پیوست‌های فرهنگی باید آینده نگری را اولویت قرار داد که ارتقا فرهنگ عمومی را شکل می‌دهد.

وی با تاکید بر حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران گفت: در این راستا باید بستر حضور فعالان اقتصادی به استان را فراهم کرد و مورد حمایت و کمک جدی قرار داد.

رییس شورای اسلامی شهر همدان نیز در این نشست گفت: مدیریت شهری با بکارگیری نیروهای جوان در راستای پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر جوانگرایی، باعث رضایتمندی نسبی مردم شده است.

کامران گردان افزود: از آنجا که عدالت‌محوری از بالاترین آرمان‌های انقلاب اسلامی است، شورا و شهرداری همدان نیز در توزیع عادلانه بودجه در تمامی نقاط شهر سعی در تحقق این مهم دارد و در توزیع متوازن امکانات اقدام‌های خوبی را انجام داده است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن