آخرین اخبار

تاریخ : 25. شهريور 1399 - 10:20   |   کد مطلب: 28152
فرمانده سپاه ناحیه رزن با اشاره به پیشتازی بسیجیان در اجرای ماموریت‌ها گفت: بانوان در اجرای رزمایش مومنانه با اطاعت از فرامین ولایت فقیه خوش درخشیدند.

به گزارش  صبح رزن به نقل از خبرگزاری بسیج از درگزین، سرهنگ داود مهدوی در آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت الزهرا (س) شهرستان درگزین با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: احساس تکلیف و مردمی بودن و به موقع عمل کردن از مزیت‌های بسیج است.

وی گفت: شما بانوان باید تاریخ اسلام را به طور دقیق مورد مطالعه قرار دهید و نقشی را که امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) بعد از واقعه عاشورا ایفا کردند، خوب بشناسید.

فرمانده سپاه ناحیه رزن ابراز داشت: در این صورت می‌توانید به درستی شمر زمان خود را بشناسید و به درستی ماموریت‌های خود را انجام دهید.

وی ادامه داد: شما بانوان باید هر پایگاه و محله و مسجد را محیطی برای گسترش فرامین الهی و اسلامی و پرورش یار برای امام زمان (عج) قرار دهید.

مهدوی با اشاره به پیشتازی بسیجیان در اجرای ماموریت‌ها گفت: بانوان در اجرای رزمایش مومنانه با اطاعت از فرامین ولایت فقیه خوش درخشیدند.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات نجیبه سالک مرادی، زهرا محمدی به عنوان فرمانده حوزه مقاومت الزهرا(س) شهرستان درگزین معرفی شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن