آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 23. آبان 1399 - 15:52   |   کد مطلب: 28310
امام جمعه رزن گفت: تعهد کاری باید در همه کارمندان وجود داشته باشد تا بتوانیم به انچه که برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ترسیم شده است دست پیدا کنیم.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار برنا از همدان،حجت الاسلام منصوری در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد ورزش و جوانان در استان همدان و شهرستان رزن، گفت: انچه برای خدمت به مردم بیش از هرچی باید مورد توجه باشد همدلی، وحدت و اخلاص است چراکه وجود این فاکتور ها می تواند بسیاری از مسائل و حواشی را کنار بگذارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این خصوصیات در مسئولین شهرستان رزن دیده می شود، گفت: در حوزه ورزش و جوانان شهرستان و استان هرآنچه در توان داشته باشیم برای توسعه آن به اجرا خواهیم گذاشت و همواره ضمن حمایت از ورزش و جوانان مطالبات مردم شهرستان رزن را پیگیری خواهیم کرد.

امام جمعه رزن با بیان اینکه تعهد کاری باید در همه کارمندان وجود داشته باشد تا بتوانیم به انچه که برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ترسیم شده است دست پیدا کنیم.

 

وی  در ادامه عنوان داشت :وجود تعهد کاری و خدا را ناظر بر اعمال دانستن علاوه بر پیشرفت بهتر امور موجب عاقبت بخیری نیز خواهد شد لذا توصیه می کنم همچنان که در حال حاضر از این مهم برخوردار هستید در اینده نیز نسبت به پیشرفت و بالندگی آن با بهره گیری از سیره معصومین و شهدای گرنقدر تلاش کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در ادامه حمایت‌های همه‌جانبه ائمه جمعه و جماعات استان همدان را برای پیشرفت آبادانی هرچه بیشتر استان همدان را خواستار شد و گفت: در حوزه ترویج مسائل فرهنگی و ایثار شهادت اقدامات خوبی در دستگاه ورزش و جوانان استان همدان در دستور کار است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن