آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 24. آبان 1399 - 22:15   |   کد مطلب: 28312
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تاکنون ۲۰ هزار و ۷۰۰ نفر در استان همدان به بیماری کرونا مبتلا شده و با ۱۸ فوتی جدید در ۲۴ ساعت گذشته، آمار فوتی‌ها به یک‌هزار و ۶۳ نفر رسیده است.

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرنگار مهر، رشید حیدری مقدم پیش از ظهر شنبه در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا در استان همدان گفت: مراسم دورهمی خانوادگی با ۵۳ درصد رتبه اول دلایل ابتلاء به بیماری کرونا در استان همدان را به خود اختصاص داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به افزایش آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان گفت: تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان همدان به ۲۰ هزار و ۷۰۰ نفر رسیده است.

حیدری مقدم با اظهار تأسف از فوت بیماران مبتلا به کرونا گفت: با ۱۸ فوتی جدید در ۲۴ ساعت گذشته آمار فوتی‌های مبتلا به کرونا در استان همدان به یک هزار و ۶۳ نفر رسیده است.

وی یا یادآوری اینکه مراسم دورهمی و خانوادگی با ۵۳ درصد و مراسم و مجالس متفرقه با ۳۹ درصد علت‌های اصلی ابتلاء به کرونا در استان همدان هستند، گفت: در حال حاضر در استان همدان ۲۵ مرکز ۱۶ ساعته کار تست گیری و مشاوره بیماری کرونا را انجام می‌دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: مرگ روزانه در موج اول ۴ نفر، در موج دوم ۸ نفر و در موج سوم ۱۵ نفر است که این ارقام نشانه خطرناک بودن ویروس در موج سوم است.

حیدری مقدم با تاکید بر اینکه متأسفانه مراکز شماره گذاری و معاینه فنی، پایانه‌ها و آرامستان‌ها کمترین رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دارند، گفت: در موج اول تعداد بستری روزانه بیماران مبتلا به کرونا در استان همدان ۷۰ نفر، در موج دوم ۱۱۵ نفر و در موج سوم ۱۴۰ نفر است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن