آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 25. آبان 1399 - 17:19   |   کد مطلب: 28317
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر اهمیت شورای فرهنگ عمومی خواستار بازسازی ساختار این شورا برای دستیابی به جایگاه اصلی خود شد.

به گزارش صبح رزن به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی روز یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: این شورا به عنوان جایی که فرهنگ را مدیریت می‌کند جایگاه ارزنده ای دارد و نیازمند توجه ویژه است‌.

او تشکیل کمیته‌های تخصصی برای این شورا را ضروری دانست و افزود: اساتید دانشگاه و اشخاص متخصص باید در این کمیته ها جذب شوند. 

رییس شورای فرهنگ عمومی استان همدان خاطرنشان کرد: نشست های شورای فرهنگ عمومی باید از سبک و سیاق گزارش دهی خارج و اثربخشی آن افزایش یابد. 

امام جمعه همدان با اشاره به تدوین سند جامع فرهنگی شهر گفت: این سند توسط شورای اسلامی شهر همدان و شهرداری در حال تهیه است و شورای فرهنگ عمومی باید به این فرایند نظارت داشته باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی افزود: به تازگی پیوست نگاری برای تمام طرح‌های استان در شورای فرهنگ عمومی مصوب شد و این نشان از اهمیت این شورا است‌. 

او به اعضای شورای فرهنگ عمومی استان یک ماه فرصت داد برای بازسازی و بازنگری در ساختار این شورا ایده ها و طرح های خود را ارائه کنند تا مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد. 

امام جمعه همدان یادآوری کرد: هرچه نیروهای تخصصی و کارشناس جذب ساختار شورای فرهنگ عمومی شود بهتر و بیشتر برای معضلات و آسیب‌های گوناگون استان می توانیم تصمیم گیری کنیم.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن