آخرین اخبار

تاریخ : 2. آذر 1399 - 7:42   |   کد مطلب: 28337
هفته بسیج روزهای نمادین برای تقدیر و قدردانی از توانمندی های تحسین برانگیز و عظیم نیروهای مخلص و ولایت مداری است که به اعتراف دوست و دشمن، مایه افتخار و سربلندی اسلام ناب محمدی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است

پیام امام جمعه بخش سردرود به مناسبت هفته بسیج به شرح زیر است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 هفته بسیج روزهای نمادین برای تقدیر و قدردانی از  توانمندی های تحسین برانگیز و عظیم نیروهای مخلص و ولایت مداری است که به اعتراف دوست و دشمن، مایه افتخار و سربلندی اسلام ناب محمدی  و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است والا در ایران اسلامی هر روز ، روز بسیج است.

 بسیجی یعنی ساده زیستی، صفا و صمیمیت، ایثار و گذشت، بهره گیری در حد نیاز و بیشترین بازدهی و ایمان قوی و شعور بسیار و همان طور که فرمانده معظم کل قوا فرمودند: بسیجی یعنی امام علی علیه السلام که تمام وجودش را وقف اسلام کرده بود.

 تفکر بسیج یعنی تفکر ایستادگی و مقاومت و مبارزه با آمادگی کامل با تکیه بر توان داخلی در مقابل ظلم و ظالم که وحشت در دل ظالمان انداخته است که همان مصداق آیه شریفه ۶۰ سوره مبارکه انفال است.

وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُمْ 

 تشکیل بسیج  به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) یقیناً از برکات و الطاف جلیۀ خداوند‌‎ ‌‏تعالی بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران بوده است.

 

 تفکر  پویا و زنده بسیجی بر اساس مبانی حقه و پویای اسلام استوار است. تفکری که حیات دارد و به جامعه حیات و نشاط می بخشد. که در طول عمر مبارک انقلاب هر روز شاهد این حیات بخشی و نشاط در جامعه چه در دوران دفاع مقدس و چه دوران سازندگی و چه در حوادث طبیعی و چه دوران بیماری منحوس کرونا و چه اتفاقاتی که با برنامه ریزی خاص دشمنان اسلام در کشور شهیدان عظیم الشان حاج ابراهیم همت و حاج احمد کاظمی و حاج ستار ابراهیمی و سردار هادی مختاری دلیر و سردار مصطفوی ها و سردار چیت سازیان ها و حاج قاسم سلیمانی  که همگی حقیقتا سربازان وجود نازنین خاتم الاوصیاء حضرت بقیه الله الاعظم (عج) بودند، هستیم که همیشه با آمادگی کامل و با توکل به خدا بدون فرصت سوزی در کنار مردم و مدافع اسلام و انقلاب اسلامی بوده است و به این حضور جهادی خود افتخار می‌کند.

 یاد و خاطره شهدای عظیم القدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و امنیت و سلامت را گرامی می داریم.

 هفته بسیج را به تمامی غیور مردان و شیر زنان بسیجی تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیقات روزافزون برای شما سربازان حضرت امام موعود مهدی صاحب الزمان عج را خواهانم.

وَالسَّلَامُ عَلَىٰ مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَىٰ
میرزایی 
امام جمعه سادات شهر دمق بخش سردرود

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن