آخرین اخبار

تاریخ : 8. دى 1399 - 7:35   |   کد مطلب: 28434
سخنگوی ستاد کرونای استان همدان، امروز از ادامه برخی محدودیت‌ها در مناطق مختلف این استان با کمی تغییرات خبر داد.

به گزارش صبح رزن، فرماندار درگزین گفت: از این پس مردم شهرستان درگزین برای بهره مندی از خدمات ثبت احوال لازم نیست به شهرستان رزن مراجعه کنند. 

 ناظری پور افزود: با پیگیری‌های انجام شده، اداره ثبت احوال شهرستان که به صورت یک نمایندگی فعال بود، به عنوان یک اداره مستقل و به نام شهرستان درگزین، فعالیت خود را آغاز کرد.

وی خاطر نشان کرد: از این پس تمام کار‌های مربوط به صدور شناسنامه و کارت‌های ملی هوشمند، با پیش شماره کد ملی ۸۰۳ که مختص شهرستان درگزین است، در اداره ثبت احوال این شهرستان صادر می‌شود. خبرگزاری صدا و سیما، مرکز همدان، آقای نادری فر گفت: شهرستان‌های ملایر ، اسدآباد ، کبودراهنگ ، رزن و درگزین در وضعیت نارنجی قرار دارند و ورود با پلاک غیر بومی به این شهرستان‌ها ممنوع است.
 
بر این اساس مشاغل گروه ۳ و ۴ تعطیل همچنان تعطیل، و آموزش به شیوه مجازی است. وی افزود: برگزاری نماز‌های جمعه ،مساجد و مراسم آیینی و مذهبی در این شهرستان‌ها نیز تعطیل است.
سخنگوی ستاد کرونای استان همدان یادآور شد: درشهرستان‌های همدان ، نهاوند ، تویسرکان، بهار و فامنین که در وضعیت زرد قرار دارند نیز  مشاغل گروه ۴ تعطیل است و به غیر از مساجد، نماز‌های جمعه و آیین‌های مذهبی تعطیل است.
سخنگوی ستاد کرونای استان همدان همچنین گفت: در این شهرستان‌ها کارکنان دستگاه‌های خدماترسان به طور کامل و کارکنان بقیه دستگاه‌ها با دو سوم ظرفیت در ادارات حضور خواهند داست. وی خاطر نشان کرد در شهرستان‌های همدان ، ملایر، نهاوند و اسدآباد همچنان تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح روز بعد ممنوع است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن