آخرین اخبار

تاریخ : 11. دى 1399 - 8:42   |   کد مطلب: 28437
معاون مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان از ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: در ثبت‌نام جدید برای شهر همدان ثبت‌نام نخواهیم داشت.

به گزارش صبح رزن،مجید صالحی‌امیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی از هفته آینده با اعلام ظرفیت شهرهای ۱۸ استان، ثبت‌نام مجدد طرح ملی مسکن انجام شود.

وی بیان کرد: متقاضیان پس از اعلام رسمی، مدارک لازم را با همان شرایط گذشته ارائه می‌دهند و چنانچه واجدشرایط ثبت‌نام در طرح ملی مسکن باشند برای تکمیل مدارک به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود.

معاون مسکن اداره‌‌کل راه و شهرسازی همدان با بیان اینکه در ثبت‌نام مجدد طرح ملی مسکن در شهر همدان ثبت‌نام خواهیم داشت گفت: با توجه به اینکه زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن ملی در همدان وجود ندارد بنابراین فعلا در حال تامین زمین برای متقاضیان مرحله نخست هستیم.

وی با بیان اینکه در ثبت‌نام جدید طرح ملی مسکن در حدود ۷ شهر استان همدان اعلام آمادگی شده است گفت: علاه بر چند شهر، شهرهایی که مساکن مهر نیمه تمام داشتند نیز برای این طرح اعلام شده است.

صالحی با تاکید بر اینکه هنوز ابلاغیه ثبت‌نام جدید طرح ملی مسکن از سوی وزارت راه و شهرسازی به استان اعلام نشده است یادآور شد: گل‌تپه، رزن، دمق، فامنین، فیروزان، قهاوند و کبودراهنگ از جمله شهرهایی است که از قبل برای ثبت‌نام مجدد به وزارتخانه اعلام کرده‌ایم.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن