آخرین اخبار

تاریخ : 5. بهمن 1399 - 1:22   |   کد مطلب: 28465
سرپرست انتظامی شهرستان رزن از کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح رزن،سرهنگ مظاهر علیجانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: ماموران انتظامی بخش قروه حین گشت‌زنی در سطح شهرستان به یک دستگاه خودروی نیسان مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، تعداد ۵۰ کیسه ۵۰ کیلویی در مجموع به وزن ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق که ارزش آن برابر نظر کارشناسان ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده و یک متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شد.

سرپرست انتظامی شهرستان رزن با بیان اینکه برخی از افراد سودجو به جهت کسب درآمد بیشتر اقدام به قاچاق و راه اندازی بازار سیاه می‌کنند و از این رو به اقتصاد کشور لطمه می‌زنند، گفت: از تمام شهروندان درخواست می‌کنیم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

*دستگیری سارق سیم برق در رزن

وی گفت: همچنین در پی وقوع سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان رزن، پیگیری موضوع در دستورکار ماموران انتظامی شهرستان قرارگرفت.

علیجانی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی، محل اختفای یک سارق را در این خصوص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی‌های فنی، به ۲ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

سرپرست انتظامی شهرستان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس تمام توان خود را برای پیشگیری از سرقت‌های خرد به کار می‌گیرد و از تمام شهروندان درخواست می‌کنیم ضمن عمل به هشدار‌ها و توصیه‌های انتظامی، هرگونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن