نمایش 1 - 10 از 36
مردم شهر رزن آداب و رسوم ویژه ای در مراسم های مختلف داشته اند که یکی از آن ها مربوط به "حمام رفتن" است.
امروز با گذشت 37 سال انقلاب اسلامی مردمی خستگی ناپذیر بر علیه زور و استبداد داخلی و استکبار جهانی به پرچمداری آمریکا در آستانه یک ابراز بیزاری دیگر از رهبر همه ی ظالمین جهان قرار داریم.
به عنوان مثال برخی گمان می کنند قربانی روز عید قربان مخصوص کسی است که قبلا به حج رفته و حاجی شده اند و تنها چنین کسانی باید هر ساله در روز عید قربان گوسفندی را قربانی کنند.
آینده ایران قطعا در گرو رشد و تعمیق باورهای بومی ملی در جوانان و نوجوانانی است که قرار است در فردا روزی پدران و مادران این سرزرمین باشند.
فضايل و مناقب آن حضرت بسيار است من جمله ، علم : از ابراهيم بن عباس صولی نقل شده که گفت : نديدم از رضا ( ع ) پرسشی شود که او پاسخ آن را نداند .
پژوهشی در باب نسب و محل تولد عبید زاکانی
خواجه نظام‌الدین عبیدالله زاکانی، شاعر و لطیفه‌پرداز نامدار ایران در قرن هشتم هجری و خالق آثار زیبایی چون "موش و گربه" است که بنابر منبع تاریخی اهل قروه درجزین شهرستان رزن به شمار می رود.
دانش آموزان اکنون در مرحله ی انتخاب رشته ی کنکور سراسری قرار دارند،مرحله ی مهمی که از آن به عنوان کنکور دوم یاد می شود .
روز بقاع متبرکه شاید بهانه ای شد تا با پرداختن به ظرفیتهای این اماکن متبرکه و مقدس برای مردم در شهرستان رزن به جایگاه این موضوع در رشد و توسعه شهرستان پرداخته شود.
تزلزل پایگاه سیاسی ترکیه و گرمتر شدن روابط با روسیه،موجب خواهد شد که ترکیه خود را وامدار پوتین دانسته و مولفه ها به سمت و سویی خواهد رفت که نیروهای عراقی با فراغ بال و با اطمینان بیشتر بتوانند به مقابله با داعش و اعضای حزب بعث و سایر مخالفان بپردازند.
اختصاصی//
سالهاست که شرکت های خودروسازی بزرگ کشور که از بیت المال ارتزاق می کنند ادعا دارند خودکفا شده اند و به سطح تولید ملی رسیده اند. اما چند سوال:

صفحه‌ها