نمایش 1 - 10 از 50
از دیرباز در کشور ما، روحانیت و مرجعیت دینی پناهگاه مظلومان و ستمدیدگان بوده است و نشانه های تاریخی آن به کرَات در تاریخ موجود است.
نویسنده کتاب مفاخر شهرستان رزن تشریح کرد؛
نیسنده کتاب سرلشکر خلبان شهید ذوقی و مفاخر شهرستان رزن در یادداشتی خطاب به نماینده و فرماندار شهرستان برای پیشرفت و توسعه صنعت گردشگری به ارائه پیشنهاد پرداخته است.
اندر احوالات برکناری برخی دهیاران شهرستان رزن،
تغییرات در دهیاری های شهرستان رزن اعتراض دهیاران برکنار شده را در پی داشته است.
عزاداری ،احیای خط خون وشهادت و رساندن صدای مظلومیت آل علی به گوش تاریخ است .
اقدامات صورت گرفته در شهر قروه درجزین برای تجمیع عزاداری در محرم موجب ایجاد شکوه و عظمت خاص در عزاداری این شهر و همچنین ایجاد‌وفاقی زیبا در این هیئات و فعالین مذهبی شهر شده است
دوران خدمت سربازی پدرم مصادف بود با دوران دفاع مقدس.پدرم در نیروی زمینی ارتش خدمت می کرد و در 05 کرمان آموزش دیده بود و در اکثر مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور حضور داشته است.
پردۀ دوم از نقل عاشقی
راه را بر او بستند و گفتند همین جا پیاده شوید... پرسید اسم اینجا چیست؟... گفتند کربلا... فرمود محلی که با کرب (رنج) و بلا همراه است...
این روزها ضریب نفوذ اینترنت بین کودکان و نوجوانان، روز به روز در حال گسترش است. خیلی از دانش آموزان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دسترسی دارند و این امر، رفته رفته به یک پدیده طبیعی در بین خانواده ها تبدیل شده است.
به زمان به‌کار شورای پنجم اسلامی شهر و روستا نزدیک شده ایم و غالب شهرهای کشور در تب و تاب انتخاب شهردار برای شهر های خود هستند.
حادثه غرق شدن مرحوم آقای کرد از اهالی روستای کاج در سد چنگیر (شنجور) موجب تاسف و تالم تک تک اهالی شهرستان گردید که از خداوند بزرگ برای آن مرحوم غفران و برای بازماندگان صبر مسالت داریم.

صفحه‌ها