آخرین اخبار

تاریخ : 4. مرداد 1399 - 8:38   |   کد مطلب: 27965
شهدا اسطوره های مقاومت این ملت هستند.هیچ کسی را در این سرزمینی نمی توان یافت که با هر عقیده و مرامی دل در گرو جوانانی نداشته باشد که جان شیرین خود را در راه سرافرازی آرمان و میهن خود و حفاظت از جان و مال و ناموس فدا نکرده باشند

شهدا اسطوره های مقاومت این ملت هستند.هیچ کسی را در این سرزمینی نمی توان یافت که با هر عقیده و مرامی دل در گرو جوانانی نداشته باشد که جان شیرین خود را در راه سرافرازی آرمان و میهن خود و حفاظت از جان و مال و ناموس فدا نکرده باشند.
تکریم کسانی که در راه حفظ و حراست از عقاید یک سرزمین از هستی خود گذشته اند متعلق به ایرانی و مسلمانها فقط نیست.در همه جای جهان با هر دین و مسلکی تکریم بزرگان آن سرزمین به معنای ساخت هویتی مستحکم برای آیندگان و یک الزام در جهت شکوفایی ملی عنوان می شود.
بدون شک در سرزمین عزیز ایران ،استان همدان و شهرستانهای رزن و درگزین غیورترین رزمنده ها و شهدا را نه فقط در دفاع مقدس بلکه در برهه های دیگر تاریخ که کیان میهن و دین اسلام در خطر بوده داشته است.
این به آن معنی است که فرهنگ ایثار و شهادت در این منطقه از دیرباز جاری است.
حفاظت از میراث معنوی شهدا اصل مهم در مرامنامه مدیریت در جمهوری اسلامی است.
به بیان دیگر مدیر در جمهوری اسلامی اگر با این اصل بیگانه باشد، شانیت مدیریت در این نظام را ندارد.یادمانهای شهدای گمنام در سراسر کشور به تعبیر رهبر عزیز و مجاهد انقلاب امامزادگان عشقند و آیندگان آنها را چون گوهری در بر خواهند گرفت.
از سالی که شهدای عزیز گمنام مهمان ما در شهرهای دمق و درگزین شده اند قطعا به بار معنوی این خطه شهید پرور افزوده شده است.
به هر روی هرگونه کوتاهی در رسیدگی به امور یادمان‌های شهدای گمنام یا بی توجه به آنان موجب زیر سوال رفتن حرکت و جایگاهی است که این ستاره های آسمانی نزد مردمان شهرستانهای رزن و درگزین دارند.
قطع کردن برق یادمان به علت بدهی یا اختلافات اداری با یک ارگان دیگر با چه توجیهی سازگار است؟

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن