آخرین اخبار

تاریخ : 18. اسفند 1395 - 10:44   |   کد مطلب: 22397
سهیل، نوجوانی کرمانشاهی است که قتل غیر عمد انجام داده سهیل در 13 سالگی ناخواسته با سلاح سردی که همراه داشت دوستش را به قتل میرساند و خانواده مقتول تقاضای قصاص میکنند وحالا سهیل در آستانه اعدام شدن است ولی خانواده مقتول سرانجام راضی میشوند با پراخت دیه از قاتل فرزندشان بگذرند ولی خانواده سهیل توانایی پرداخت دیه 250 میلیونی را ندارند.

  سهیل، نوجوانی کرمانشاهی  است که قتل غیر عمد انجام داده سهیل در 13 سالگی ناخواسته  با سلاح سردی که همراه داشت  دوستش را به قتل میرساند و خانواده مقتول تقاضای قصاص میکنند وحالا سهیل در آستانه اعدام شدن است ولی خانواده مقتول سرانجام راضی میشوند با پراخت دیه از قاتل فرزندشان بگذرند ولی خانواده سهیل توانایی پرداخت دیه 250 میلیونی را ندارند.

 محسن چاوشی  حوالی ساعت 17 با انتشار پستی در اینستاگرام مینویسد که (سهیل ٧ روز با طناب دار فاصله دارد.

 

امشب اهنگ گلدون رو تقدیم میکنم، هرکس کار رو دانلود کرد در حد توانش مبلغی رو برای نجات سهیل واریز کنه به شماره حساب درج شده در عکس ... میدونم که شرمسارم نمیکنین) و از طرفدارانش میخواهد که برای رهایی سهیل از چوبه دار کمک مالی کنند اهنگی که قرار بود چند روز مانده به عید به عنوان عیدی به طرفدارانش تقدیم شود دیشب به خاطر رهایی سهیل از چوبه دار منتشر شد و تا به امروز بیشتر از  دوُ نیم میلیون بار دانلود شده است.

 

  ساعت 14 امروز محسن چاوشی اعلام میکند (مبلغ مورد نظر جمع اوري شد. از همه شما سپاسگزارم)

محسن چاوشی یکی از سلبریتی های محبوب کشور است او در عین گوشه گیری و انزوا تاثیر گذاری نسبتا خوبی بر جامعه دارد علت این امر این است که  منش و رفتار او با همه خواننده های حال حاظر  و گذشته متفاوت است هیچگاه شیفته شهرت نشده و فقط دغدغه مالی نداشته است  به فکر خود نمایی و تظاهر هم نبوده همیشه نشان داده که دردمند است و به دغدغه مردمش فکر میکند و همین امر باعث شده تا طرفداران منحصر به فردی داشته باشد

 

 

طرفدارانی که دست به دست هم میدهند تا در کمتر از 24 ساعت دیه یک نوجوان محکوم به اعدام را پرداخت کنند و به او زندگی دوباره ببخشند طرفداران او همیشه همراه خواننده محبوبشان بوده اند و دست از حمایت نکشیده اند  محسن چاوشی چندین بار اعلام کرده که من بهترین مخاطبان دنیا را دارم و وقتی به این قضیه فکر میکنم  دلم قنج میرود.

این اولین بار نبود که محسن چاوشی در کنار هنری که دارد چشم از نیازمندان نبسته است  و قطعا اخرین بار هم نیست  حالا سهیل میتواند زندگیش را دوباره شروع کند و این عید بهترین عید او خواهد بود

سید مجتبی شوندی 14اسفند95

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن