نمایش 1 - 5 از 5
یادداشت اختصاصی نافع
شاید عمده ترین کاری که امام حسن عسکری علیه السلام در این 6 سال امامت انجام دادند؛ علاوه بر توسعه شبکه وکالت و توصیه اطرافیان به مسئله تقیه و حفظ شیعه، مسئله معرفی امام دوازدهم حضرت بقیة الله الاعظم بوده است.
نگاهی به پیشنهادات معاون زنان رئیس جمهور در مواجه با معضلات اجتماعی:
پیشنهاد عقیم کردن زنان کارتن خواب از سوی معاون زنان رئیس جمهور این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا جایگاه این زنان که در اثر فقر و فلاکت، سهمشان از زندگی تنها سقف آسمان است، از جایگاه تن فروشان در جامعه کمتر است؟ چرا سهم کارتن خواب ها مقطوع النسل شدن و سهم تن فروشان به رسمیت شناختن است؟
اگر ارزشهای نسل جوان از فضای مجازی و منابع مخالف با سنت‌های گذشتگان گرفته شده باشد نمی‌توان از آنها انتظار رفتاری مطابق با ارزشهای سنتی داشت.
باز هم ایام روزگار جشنواره ی کن است و رسانه های برتر جهان در حال مخابره لحظه به لحظه ی اخبار جشنواره ی کن به عنوان نماد فرهنگی لیبرالیسم و سبک زندگی انسان مدرن در دنیا هستند.
براساس داده‌های آماری مراکز معتبر از هر ۵ ازدواج در شهرستان‌ها یکی و از هر سه ازدواج در تهران یکی منجر به طلاق می‌شود؛ معلوم می‌شود آن ستیزه‌جویی‌ که تا عمق اجتماع ما ریشه دوانده، به خانه‌های ما نیز راه یافته است.