نمایش 1 - 10 از 31
باقریان مدير شركت صنايع چوب نيك پندار تولیدکننده صنایع چوبی در همدان است و کارخانه او در شهرک صنعتی رزن قرار دارد، از سه سال پیش با تعطیلی و بدهی بانکی مواجه شده و در سه سال اخیر هیچ تولیدی نداشته است در حالی که یکی از بهترین کارخانه‌های استان و کشور محسوب می شود چراکه خط تولید کارخانه و محصولات تولیدی اختراع اوست و نمونه دیگری ندارد.
اقدامات لازم برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در شهرستان رزن صورت خواهد گرفت.
کودکان مبتلا به سوء تغذیه کمتر از شش سال از طریق مراکز بهداشتی و درمانی به کمیته امداد معرفی و این نهاد پس از بررسی های لازم با تأیید نیازمندی خانواده، اقدام به توزیع سبد غذایی بین این خانواده ها می کند.
فرماندار شهرستان رزن از جمع‌آوری 65 هزار رأی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این دور از انتخابات 83 هزار و 350 نفر واجد رأی دادن بودند.
رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي خواهران شهرستان رزن :
رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي خواهران شهرستان رزن اظهار داشت: فعاليتهاي مركز تحت عنوان آموزشهاي ثابت،سيار شهري، سيار روستايي،صنوف،كاهش آسيبهاي اجتماعي به تعداد ١١١٢٥٢نفرساعت در قالب ٤٦ دوره آموزشي بوده است .
صبح رزن در سالروز تاسیس بسیج سازندگی مطرح کرد؛
اقتصاد مقاومتی شاه بیت همه ی سخنان این سالهای رهبر انقلاب و اقتصاد دانان برجسته کشور برای رهایی و نجات ایران از وضعیت نابسامان ساختارهای اقتصادی بوده است.
نماینده رزن در مجلس:برای حل مشکل بیکاری نیاز به اصلاح ساختار های اقتصادی داریم .
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رزن در گفت و گو با صبح رزن؛
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رزن در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما به بیان و تشریح اقدامات دادستانی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در شهرستان رزن پرداخت.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رزن گفت: بیش از 40 عنوان برنامه در هفته عقیدتی ـ سیاسی در شهرستان رزن برگزار می‌شود.
شهردار قروه درجزین :یادمان شهدای گمنام قروه درجزین با حدود 75درصد پیشرفت و در دو کارگاه مختلف در حال ساخت می باشد.

صفحه‌ها