نمایش 1 - 10 از 15
در گفت و گو با رسول منعم مطرح شد؛
مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در گفت و گو با ما در خصوص آخرین وضعیت مدیریتی اداره ی ورزش و جوانان شهرستان رزن گفت:رجبی هم اکنون حکم ریاست مجموعه ی ورزش و جوانان شهرستان رزن را دارد و در حال انجام وظیفه است.
محمدرضا رعد در گفت و گو با ما مطرح کرد؛
گفت و گویی با محمدرضا رعد یکی از پژوهشگران ، فعالین حوزه فرهنگ و سبک زندگی در خصوص شب چله و فصل پر رمز و راز زمستان در شهرستان انجام داده ایم.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با صبح رزن؛
نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه کتب و آثار شهید مفتح مورد مراجع بسیاری از فرهیختگان و اندیشمندان است گفت:متاسفانه در حوزه انتشار مجدد و تدوین آثار و سخنرانی های ارزشمند شهید والامقام دکتر مفتح تاکنون کاری صورت نگرفته است.
کارشناس پیشگیری بهزیستی شهرستان رزن از اجرای طرح غربالگری سنجش بینایی برای 6 هزار کودک رزنی خبر داد.
نوشتن از آزادی و آزادگی برخلاف آنچه به نظر می‌رسد و برخلاف وجود یادداشت‌های زیادی که در این مقوله نوشته شده، اصلا کار آسانی نیست، به ویژه زمانی‌که با آزاده‌ای هم‌کلام می‌شوی.
مدیر حفاظت از محیط زیست شهرستان رزن گفت:روز ولادت امام رضا(ع) بعنوان روز محیط بان انتخاب شده است که نمادی اسلامی از توجه دین اسلام به حیوانات وحشی و حقوق آنها دارد.
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون می‌گوید: عشق و علاقه‌ام به حرفه ام منوط به رضایت مخاطب است و هرگز به شبکه‌های خارجی نخواهم رفت.
ماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: آبروی نظام در خطر است ماجرای بورسیه ها باعث می شود نظام را به تقلب متهم کنند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به بخش فرهنگ و تحقق مطالبات مردم در این حیطه باید در مجلس دهم به عنوان یکی از رویکردهای مهم مورد توجه قرار گیرد.
همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی مهد قرآنی نونهالان و پیش دبستانی بسیج ماهنشان افتتاح و بازگشایی شد.

صفحه‌ها