نمایش 1 - 10 از 68
تسط فرماندار رزن صورت گرفت؛
فرماندار رزن در گفت و گو با کانال خبری صبح رزن گفت:وزیر کار ،تعاون و رفاه اجتماعی ساعت هشت صبح وارد شهرستان رزن خواهد شد
رویداد ایده پارک با موضوع کسب و کار فردای من در شهرستان رزن برگزار می گردد .
داور رزنی مسابقات لیک دسته دوم کشور مطرح کرد:
موفقیت های ورزشی توسط ورزشکاران شهرستان رزن قطعا می تواند در ایجاد روحیه خود باوری و پویایی بخصوص در جوانان شهرستان بسیار مفید باشد
فرمانده هوانیروز؛
فرمانده هوانیروز کشور در گفت و گوی اختصاصی با صبح رزن گفت:رزمایش ارتش و‌نیروهای مسلح درغرب و شمالغرب کشور جز برنامه های روتین و همیشگی نیزوهای مسلح است .
دانش پژوه حوزه دین در موسسه امام خمینی؛
استاد حوزه و دانشگاه در گفت و گو با ما با بیان اینکه در عزاداری هاباید 3 ملاک و معیار را در نظر گرفت گفت:در ملاک و معیار ائمه معصومین 3 ملاک و معیار اساسی برای عزاداری ها بر شمرده شده است.
استاد رزنی دانشگاه علامه طباطبایی؛
استاد رزنی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با ما با بیان اینکه بدعت های عزاداری قطعا به عظمت عاشورا و عزاداری ها لطمه میزند گفت:قمه زنی یک بدعت است که متاسفانه هر چه به گذشته می رویم و ریشه آن را دنبال میکنیم دست بیگانگان را در آن مشاهده میکنیم.
فرمانده سپاه ناحیه رزن بر ضرورت تبیین وقایع جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس برای افرادی که آن دوران را ندیده‌اند تأکید کرد.
مسئول هیئات جوانان عاشورایی شهرستان رزن؛
ایام حزن و عزای حسین (ع) و یاران با وفایش برای جهان بخصوص ما ایرانیان ایام تمرین زندگی خالصانه در راه معبود است.
مسئول کانون شعر حوزه هنری استان همدان؛
مسئول کانون شعر حوزه هنری استان همدان در گفت و گو با ما با بیان اینکه وجهه شاعری هر فرد در دو معیار باید بررسی شود گفت:نکته اول شخیت ک شاعر است و دگر شعرهای یک شاعر است که برای تشخیص خوبی شاعر باید بررسی شود.
استاد اقتصاد در شهرستان رزن؛
بحث افزایش نقدینگی، عوامل موثر بر آن و‌ نتایج آن از بحثهای چالشی بخصوص در اقتصاد ایران است.

صفحه‌ها