نمایش 1 - 10 از 44
رئیس جبهه مردمی انقلاب اسلامی شهرستان رزن ؛
مدرس حوزه و فعال فرهنگی در شهرستان رزن در گفت و گو با ما با بیان اینکه امام صادق (ع)را باید یگانه بزرگ استاد علم در تاریخ انسانیت بر شمرد افزود:ایشان دارای دو ویژگی اساسی است که این دو ویژگی ایشان را به عنوان استاد و موسس مذهب جعفری برحسته کرده است.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ما با بیان اینکه بزرگترین مشکل دولت حجم گسترده و ناکارآمدی ساختارهای اداری است گفت:در واقع حجم دولت به قدری وسیع است که موجب شده است تا کارایی مجموعه دولت بسیار پایین بیاید.
مدرس رزنی دانشگاه ادیان و مذاهب طرح کرد؛
مدرس حوزه و دانشگاه در گفت و گو با پایگاه خبری صبح رزن در خصوص نقش و جایگاه شورای نگهبان قانون اساسی با اشاره به تاکیدات امام (ره) در خصوص این نهاد گفت:در تمام کشورهای دارای نهادی برای پاسداری از قانون اساسی آن کشور وجود دارد.
مدیر عامل منابع آب ایران درگفت و گو با صبح رزن؛
مدیر عامل منابع آب کشور در گفت و گوی اختصاصی با ما در خصوص اخباری مبنی بر ورود شورای عالی امنیت ملی و کمیسیون امنیت ملی مجلس به مسئله بحران آب گفت: این موضوع تازه مطرح شده است و در واقع جلساتی را در کمیسیون داشت.
مسئول بسیج خواهران رزن در گفت و گو با ما با بیان اینکه در هفته عفاف و حجاب برنامه های متنوعی در سطح شهرستان رزن برگزار خواهد شد گفت:جلسه ای را با همکاری امور بانوان فرمانداری رزن با شاغلین در ادارات شهرستان رزن برگزار خواهد شد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن در گفت و گو با با تشریح برنامه های هفته عفاف و حجاب این سازمان در شهرستان گفت:نمایشگاه عفاف و حجاب توسط این اداره در رزن برگزار خواهد شد.
ریس اداره صنعت ،معدت ،معدن و تجارت شهرستان رزن در گفت و گو با ‌ما با بیان تبریک هفته صنعت و معدن به همه ی صنعت گران در شهرستان رزن گفت:امروز ما در شهذستان رزن ۴۷ واحد صنعتی فعال با اشتغالزایی ۱۸۵۰ نفر و ۲۹ واحد معدنی با اشتغالزایی ۲۷۵ نفر داریم.
مدیریت جهادکشاورزی شهرستان رزن اعلام کرد:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رزن گفت: که از تاریخ 3/4/96 برداشت غلات (جودیم) در این شهرستان آغاز گردیده است .
فرمانده انتظامی خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت:با تلاش ویژه همکاران ما در ناجای شهرستان رزن یک باند 4 نفره سرقت خودرو و داخل خودرو دستگیر شدند.
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان در گفت و گو با ما اظهار کرد: 1600 نفر در رشته ها ی مختلف صنایع دستی نظیر خرازی چرم،گیوه دوزی،قلم زنی،،منبت کاری بافته داری و غیر داری،نمد مالی ،معرق چوب و رشته های دیگر صنایع دستی فعالیت میکنند.

صفحه‌ها