نمایش 1 - 10 از 61
مسئول هیئات جوانان عاشورایی شهرستان رزن؛
ایام حزن و عزای حسین (ع) و یاران با وفایش برای جهان بخصوص ما ایرانیان ایام تمرین زندگی خالصانه در راه معبود است.
مسئول کانون شعر حوزه هنری استان همدان؛
مسئول کانون شعر حوزه هنری استان همدان در گفت و گو با ما با بیان اینکه وجهه شاعری هر فرد در دو معیار باید بررسی شود گفت:نکته اول شخیت ک شاعر است و دگر شعرهای یک شاعر است که برای تشخیص خوبی شاعر باید بررسی شود.
استاد اقتصاد در شهرستان رزن؛
بحث افزایش نقدینگی، عوامل موثر بر آن و‌ نتایج آن از بحثهای چالشی بخصوص در اقتصاد ایران است.
بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان رزن در شش ماهه اول سال جاری اقدام به اعزام بیش از ۲۱گروه جهادی به روستاها ومناطق محروم نموده است.
محمدرضا خردمندان کارگردان جوان و فیلم اولی است که با اکران فیلم «بیست و یک روز بعد» در جشنواره فیلم فجر توجهات بسیاری را به سوی خودش جلب کرد و ما به گفتگو با او در خصوص اولین فیلم بلندش پرداخته ایم.
مرتضی بختیاری شفیع بعدازظهر سه شنبه در جلسه گردهمایی مدیران مدارس شهرستان رزن گفت: قبل از شروع سال تحصیلی جدید تمامی فعالیت های عمرانی، تعمیر و تجهیز مدارس انجام شده و دانش آموزان برای حضور در کلاس های درس هیچگونه مشکلی ندارند.
کارشناس ارشد سینما در همدان؛
کارشناس ارشد سینما در همدان در گفت و گو با ما اظهار کرد:از دهه چهل و پنجاه شمسی سینما در کشور ما رفته رفته جا پای خود را پیدا کرد و در تهران بخصوص در منطقه مانند لاله زار سینماهای متعدد فضای آن را به یک شهر سینمای تبدیل نمود زیرساختها این ابزار قدرتمند رسانه ای در کشور جان گرفت.
امام جمعه رزن؛
امام جمعه شهرستان رزن در گفت و گو با ما بیان اینکه در خصوص بدعت های عزاداری ها و برخی روشهای ناصحیح باید به سنت ائمه معصومین باز گردیم .
فرماندار رزن در گفت و گو با ما در خصوص حوادث جاده ای برای دانش آموزان گفت:در سطح شهرستان ما تاکید بسیار مشخصی بر ایمنی در اردوها وجود دارد و تا کنون چنین حوادثی ندشته ایم .
استاد تاریخ انقلاب اسلامی در دانشگاه ؛
مدرس دانشگاه در حوزه مطالعات انقلاب اسلامی در گفت و گو با ما با بیان اینکه حادثه 17 شهریور را باید موتور محرکه انقلاب اسلامی به شمار آورد.

صفحه‌ها