آخرین اخبار

تاریخ : 8. شهريور 1399 - 11:09   |   کد مطلب: 28093
فرمانده سپاه ناحیه رزن گفت:نشست نمایندگان منتخب کمیسیون‌های مجمع عالی بسیج و نماینده شهرستان الگویی مناسب از مطالبه گری و پاسخگویی در نظام اسلامی است.

به گزارش صبح رزن،سرهنگ داود مهدوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:با هماهنگی های صورت گرفته نشست نمایندگان منتخب کمیسیون‌های تخصصی مجمع عالی بسیج شهرستان و نمانیده مردم در خصوص مطالبات مردم در سپاه ناحیه برگزار شد.

وی با اشاره به بیان مطالبات مردم در این دیدار گفت:نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی با احصا مشکلات حوزه های مختلف در ارتباط با مردم و مرتبط با وظایف نمایندگی به بیان این مشکلات پرداختند.

مهدوی بیان اینکه در این نشست مشکلات حوزه های راه و مسکن،کشاورری،صنعت،رسانه و فضای مجازی،ورزش و تربیت بدنی و فرهنگی و اجتماعی با نماینده شهرستان مطرح شد ،ادامه داد:این نشست در فضای بسیار صمیمی و صریح به یک نشست الگو بدل شد.

وی برگزاری نشست‌های پرسش و پاسخ میان مسئولان شهرستان و نمایندگان مردم را مطالبه جدی مردمی و رهبری دانست و افزود:مسئولان با حضور در میان مردم و توضیخ اقدامات انجام شده و موانع موجود می توانند به اقناع سازی افکار عمومی بپردازند.

مهدوی تلاش در جهت ایفای نقش حدی مطالبه کری توسط مجمع عالی بسیج را یک اصل عنوان کرد و گفت:در این نشست نماینده شهرستانهای رزن و درگزین ضمن بیان بخیر مشکلات کشوری و شهرستانی بخصوص کمبود منابع و برخی مشکلات ساختاری به بیان راهکارهای موجود پرداخت. 

فرمانده بسیجیان شهرستان با اشاره به ضرورت بیان دغدغه های مردمی گفت:سخن و خواسته های به حق مردم باید به مسئولان رسانده شود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن