نمایش 1 - 10 از 26
یک کارشناس مسائل سیاسی در استان همدان گفت: همه دولت ها و کشورها بدانند که باید تمام هم و غم آنها مردم باشد و نباید به کشورهای استعمارگر دل بست.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: به دلیل اینکه در برجام منافع زیادی گیر آمریکا آمده است، بعید است که دولت آقای ترامپ نسبت به موضوع هسته ای واکنش تندی نشان دهد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با بیان اینکه تندیس‌های موزه نمادهای زنده و پویا هستند، گفت: قرارداد طراحی و ساخت مجسمه‌ها و نمادهای شهدای مدافع حرم منعقد شده و در حال برنامه‌ریزی است.
رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا از رشد 30 درصدی چاپ مقالات بین‌المللی این دانشگاه در سال‌های اخیر خبر داد.
گفتگو با رضا ینگجه کارگردان نماهنگ «حاج حسین»
به بهانه رونمایی از نماهنگ حاج حسین هم صحبت شدیم با کارگردان این کار، رضا ینگجه.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان با بیان اینکه سرشماری نفوس و مسکن مهمترین آیتم در برنامه‌ریزی برای توسعه روستاها است، گفت: پیش‌بینی می‌شود جمعیت روستایی استان همدان نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشته باشد.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان با بیان اینکه فرهنگ استفاده از گوشت منجمد باید در بین مردم نهادینه شود، گفت: این گوشت‌های منجمد بازرسی شده و نظارت بهداشتی لازم بر روی آن انجام می‌گیرد.
همدان - رئیس پلیس تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان از دستگیری فردی که از طریق سایت تبلیغاتی خرید و فروش آنلاین برای استادش ایجاد مزاحمت کرده بود، خبر داد.
خاطراتی شنیدنی از همسر، فرزند، برادر و همرزم شهید شمسی‌پور؛
پست و جایگاه‌های مهمش را که در ذهنم تداعی می‌کردم، تصور منزلی در بهترین نقطه شهر با لوکس‌ترین وسایل و به روزترین امکانات را داشتم.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان گفت: موانع موجود در بانک کارآفرینی امید باعث شده بود طرح‌های مشارکت مردم در راه‌اندازی واحدهای تولیدی مستقر در روستا اجرایی نشود.

صفحه‌ها