آخرین اخبار

تاریخ : 26. مرداد 1396 - 18:14   |   کد مطلب: 24535
رئیس اداره برق شهرستان رزن گفت: نیروگاه هفت مگاواتی خورشیدی در شهرستان رزن احداث می‌شود.

به گزارش صبح رزن،مازیار بلالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن اظهار کرد: در سال جاری با همت و پیگیری مسئولان و حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در ادامه اجرای سیاست‌های ابلاغی مطالعات اولیه در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی در شهرستان انجام شده که با تکمیل شدن مراحل مطالعاتی شاهد احداث نیروگاه هفت‌مگاواتی خورشیدی در آینده نزدیک در شهرستان رزن خواهیم بود.

وی از وجود بیش از 6 میلیارد و 300 میلیون تومان مطالبات از مردم و نهادهای دولتی شهرستان رزن خبر داد و گفت: هرچه قدر مردم و نهادهای دولتی مطالبات این اداره خدمات‌رسان را به موقع پرداخت کنند، ما هم می‌توانیم خدمات بهتر و مطلوب تری به مردم ارائه دهیم.

رئیس اداره برق شهرستان رزن افزود: باتوجه به گرما تابستان سال جاری و افزایش مصرف و پیک بار استان همدان همکاری مشترکان برق در تمام بخش‌ها (کشاورزی، صنعتی، عمومی، خانگی و تجاری) و طرح‌های اعلام شده به منظور عبور از پیک تابستان لازم و ضروری است. 

وی اظهار کرد: مشارکت عمومی و همراهی مردم عزیز شهرستان با مصرف بهینه و کاهش مصرف بار در ساعت‌های پیک بار (پیک روز 12 تا 16 و پیک شب 20 تا 24) متضمن عبور از پیک بار خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن