آخرین اخبار

تاریخ : 23. مهر 1396 - 8:18   |   کد مطلب: 25445
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: برخورد وانت پیکان با یک دستگاه پراید دو نفر کشته و چهار مجروح در شهرستان رزن بر جای گذاشت.

به گزارش صبح رزن،رضا عزیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از وقوع یک فقره تصادف فوتی در شهرستان رزن خبر داد و اظهار کرد: امروز در اثر برخورد یک دستگاه پراید با وانت پیکان متاسفانه دو نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه این تصادف نرسیده به پیچ گاوسوار مسیر شهرستان رزن اتفاق افتاده است، گفت: وانت پیکان به دلیل سبقت از کامیون نمی‌تواند رد شود و به همین دلیل از پهلو به کامیون برخورده کرده و از جلو نیز به پراید برخورد می‌کند.

رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه در این حادثه دو نفر از سرنشینان پراید فوت کردند، افزود: چهار نفر از سرنشینان دو وسیله نقلیه مجروح شده‌ و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

وی علت حادثه را تجاوز به چپ ناشی از سبقت وانت پیکان دانست و گفت:‌ متاسفانه مهرماه وضعیت تصادفات خوب نبوده و شاهد افزایش هستیم.

عزیزی با بیان اینکه فعلاً آمار دقیقی از تعداد فوتی‌ها در دسترس نیست و باید پزشک قانونی اعلام کند، افزود:‌ فصل برداشت محصولات کشاورزی است و جاده‌ها شلوغ گزارش می‌شود و به همین خاطر شاهد افزایش تصادفات در جاده‌ها هستیم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن