آخرین اخبار

تاریخ : 11. مهر 1397 - 8:05   |   کد مطلب: 25922
همدان - مدیر عامل شرکت آب و فضلاب روستایی استان همدان گفت: ۱۰ مجتمع آبرسانی روستایی در شهرستان رزن فعال است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سیدمصطفی هاشمی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم معارفه مدیر ابفار شهرستان رزن با اشاره به علل جابجایی برخی مدیران شهرستانی و یا معرفی مدیران جدید، گفت: جابجایی مدیران و بهره گیری از توان نیروی جدید از اصول جانشین پروری است.

سید مصطفی هاشمی بابیان اینکه دستگاهای اجرایی و خدمات رسان به دلیل سختی کار، نیازمند بازسازی و توان افزایی هستند و به کارگیری مدیران جدید، فرصت خوبی به منظور افزایش بهره وری است، گفت: در جابجایی ها به دنبال فراگیر نمودن تجربیات موفق هستیم.

وی با تاکید بر اینکه سکوت و سکون به منزله عقب گرد است و بر همین اساس باید  درجریان بودن نیروهای انسانی را خواستار باشیم از عملکرد رنجبر کرمی مدیر پیشین امور آب و فاضلاب روستایی در شهرستان رزن قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه در حال حاضر تاسیسات زیر بنایی در این شهرستان اصولی، جامع و کامل است.

سید مصطفی هاشمی با بیان اینکه در شرایط کنونی بحرانهای پیش بینی نشده را در شهرستان رزن پشت سر گذاشته ایم، عنوان کرد: البته در این شهرستان نیز با مشکلاتی مواجه هستیم که بخشی از آن به عدم برنامه ریزی ها و یا برخی به عدم تخصیص اعتبارات بر می گردد.

وی همچنین عنوان کرد: شهرستان رزن در حال حاضر با دارا بودن ۱۰ مجتمع آبرسانی با قابلیت توسعه، در صورت مدیریت مصرف و کنترل فشار می تواند خدمات ارزنده تری را به مشترکین روستایی ارائه دهد.

مدیر عامل شرکت آب و فضلاب روستایی استان همدان در ادامه با بیان اینکه مشترکین نیز می توانند شرکت آبفار را در ارائه خدمات هر چه شایسته تر یاری کنند؛ گفت:متاسفانه درحال حاضرشهرستان رزن بدهکارترین شهرستان استان به لحاظ پرداختهای مشترکان است.

وی همچنین ضمن اشاره به خدمات ارائه شده از طریق سامانه تلفنی ۱۵۲۳ نیز اظهار کرد: طی ۷ ماهه سال جاری ۲ هزار ۲۰۰ تماس تلفنی از سوی مشترکین روستایی ثبت شده است.

وی همچنین عنوان کرد: به دنبال آنیم که ضمن دانش بنیان کردن امور، خدمات شایسته ای را به مشترکین ارائه دهیم که خوشبختانه در این زمینه ریل گذاری های لازم به انجام رسیده است.

مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن نیز عنوان کرد: موفقیت در هر کاری نیازمند عملکرد تیمی است و به همین منظور به همراهی همه همکاران نیازمندم.

محمد ابراهیم فراهانی عنوان کرد: با توجه به کمبود اعتبارات و محدودیت هایی که در حوزه نیروهای انسانی با ان مواجه هستیم بهره گیری حداکثری از امکانات موجود از الزامات است.

فراهانی عنوان کرد: جابجایی های مدیریتی لازمه کار سازمانی است چرا که این اقدام زمینه خلاقیت را فراهم می کند.

در پایان این مراسم از خدمات محمد رنجبر کرمی تقدیر و محمد ابراهیم فراهانی به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن معرفی شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن