آخرین اخبار

تاریخ : 13. مهر 1397 - 23:33   |   کد مطلب: 25926
سیدعبدالعظیم مولازاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رزن با بیان اینکه رأی دیوان بین‌المللی دادگاه لاهه باعث شد آمریکا از پیمان مودت با ایران خارج شود، تصریح کرد: آمریکایی‌ها در نهایت مجبور شدند که رأی را بپذیرند و قطعاً این حکم در روند تحریم‌ها تأثیرگذار خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها در پاسخ به حمله تروریستی در اهواز، یادآور شد: جواب قاطع سپاه به داعش در موشک‌باران مرکز داعش در پاسخ به اتفاق اهواز بسیار مقتدرانه بود.

امام جمعه شهرستان رزن خاطرنشان کرد: قدرتی به نیروهای مسلح ما داده شده است که موشک‌های ما به چند کیلومتری آمریکایی‌ها زده شد؛ آمریکایی‌های مدعی در مبارزه با داعش، چگونه در نزدیکی داعش مقر و پایگاه دارند؟

وی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به رزمایش با شکوه «اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) 2»، ادامه داد: سیل بسجیان استان و شهرستان حاضر در این رزمایش، شکوهمند و پرقدرت بود.

مولازاده با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب و تأکید بر قدرت جوانان، اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند با فعال‌سازی اقتصاد ملی تحریم را خواهیم شکست و با رعایت اقتصاد مقاومتی و توجه به درون حتماً از مشکلات عبور خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به اظهار نظر سخیفانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه باید ایرانی‌ها را گرسنه نگه داریم، گفت: ما می‌گوییم شما خود حیوان هستید؛ ما به ترامپ می‌گوییم تا زمانی که جنایت کاری را ادامه می‌دهید شعار «مرگ بر آمریکا» را محکم‌تر خواهیم گفت.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن