آخرین اخبار

تاریخ : 15. مهر 1397 - 20:12   |   کد مطلب: 25939
فرماندار رزن از توزیع بیش از 19 تن مرغ منجمد در شهرستان رزن طي هفت مرحله خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن، سید رضا سلامتی عصر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان از انجام 6 هزار و 605 مورد بازرسی از اصناف خبر داد و اظهار کرد: در این بازسی‌ها 468 مورد تخلف کشف و  برای 417 نفر پرونده تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه هیچگونه مشکلی در ارتباط با تامین کالاهای مورد نیاز در شهرستان وجود ندارد افزود: افزایش قیمت‌ها در بازار یکی از مشکلات است که با توجه به کاهش قیمت ارز پیش‌بینی می‌شود قیمت‌ها کاهش یابد.

 فرماندار رزن با اشاره به اینکه ناظران اداره صنعت معدن؛ معدن و تجارت به طور مستمر بازرسی‌های خود را از اصناف انجام می‌دهند‌، خاطرنشان کرد: رعایت ساعت کاری نانوایی‌ها به نانوایان شهرستان رزن تذکر داده شده که در صورت مشاهد تخلف با آنها برخورد خواهد شد.

وی گفت: تا به امروز 132 مورد شکایت توسط مردم به اداره صنعت، معدن و تجارت گزارش شده و 66 مورد گشت مشترک با اصناف انجام شده است.

سلامتی از توزیع بیش از 19 تن مرغ منجمد در شهرستان رزن طی هفت مرحله خبر داد و افزود: گوشت گرم گوسفندی به میزان چهار تن و گوشت منجمد گوساله نیز به میزان 6 تن در سطح شهرستان توزیع شده است.

وی اظهار کرد: واحدهای صنفی علاوه بر درج قیمت از فروش اقلام با قیمت بالاتر از قیمت درج شده روی کالا خوداری کنند که در صورت مشاهده تخلف است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن