آخرین اخبار

تاریخ : 19. مهر 1397 - 23:56   |   کد مطلب: 25945
فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: واحد پلاک‌گذاری خودرو درشهرستان رزن راه‌اندازی می‌شود.

به گزرش خبرگزاری فارس از رزن، محمدباقر سلگی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه توفیقات خوبی در زمینه ایجاد امنیت نسبت به سال گذشته به دست آمده است اظهار کرد: در بحث سرقت منزل نسبت به سال گذشته 18 درصد و در سرقت احشام 33 درصد کاهش داشتیم.

وی با بیان اینکه 96 درصد از سرقت‌های حوزه استحفاظی شهرستان کشف شده که این امر مورد تایید دستگاه قضایی است، گفت: در 6 ماهه امسال نسبت به سال گذشته صد درصد کاهش تصادفات فوتی درون‌شهری داشتیم.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: در تصادفات جرحی برون‌شهری و درون شهری 59 درصد کاهش تصادفات را در 6 ماهه امسال شاهد بودیم.

 وی از افزایش 11 درصد کشف مواد مخدر سنتی نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: کشف هروئین پنج درصد و در دیگر موارد صد درصد افزایش کشف داشتیم.

سلگی با بیان اینکه در کشفیات کالای قاچاق از 30 درصد تا صد درصد افزایش داشتیم،گفت: به زودی پلاک‌گذاری خودرو در شهرستان رزن انجام می شود و دیگر نیاز نیست که مردم برای تعویض پلاک به استان مراجعه کنند.

وی افزود: تا چند روز آینده آزمون‌ دریافت گواهینامه که در مراکز آموزش رانندگی برگزار می‌شد به صورت متمرکز به راهنمایی و رانندگی شهرستان رزن انتقال می‌یابد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن