آخرین اخبار

تاریخ : 27. مهر 1397 - 10:19   |   کد مطلب: 25957
فرمانده انتظامي شهرستان رزن از دستگیری 2 نفر سارق و کشف 70 رأس دام قاچاق در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي خبر داد.

به گزارش نافع، محمد باقر سلگی در جمع خبرنگاران از کشف احضام قاچاق در شهرستان رزن خبر داد و اظهار کرد: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف افزايش احساس امنيت در بين شهروندان، با حضور پليس‌هاي تخصصي، کوپ و ستادي در اين شهرستان اجرا شد.

وي در ادامه گفت: در اين طرح، علاوه بر دستگيري 4 نفر مجلوب ، 3 نفر معتاد ، کشف و دستگیری دو فقره سرقت با موضوعات مختلف و کشف 70 رأس احشام قاچاق، کشف 3 گرم و 50 سانت مواد مخدر از نوع تریاک و کشف 1 گرم و 30 سانت مواد مخدر از نوع هروئین از مجرمان كشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان رزن بیان کرد: در اين مأموريت، تعداد دو دستگاه خودرو و موتورسيکلت که به دليل عدم رعايت قوانين و مقررات باعث سلب آسايش عمومي شده بودند توسط مأموران انتظامي شهرستان توقيف و روانه پارکينگ شدند.

وی افزود: كاركنان انتظامي شهرستان رزن با تمام توان و قدرت خود در مقابل اخلالگران و برهم زنندگان آرامش و امنيت مردم ايستاده‌اند و ضمن برخورداري از رأفت اسلامي با اقتدار آسايش و آرامش را از مجرمان و متجاوزان به حقوق مردم سلب خواهند كرد.

سلگی در پايان با اشاره به استمرار اجراي اين طرح‌ها از عموم شهروندان درخواست کرد: شهروندان هرگونه اخبار و موارد مشكوك را از طريق تلفن110 به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن