آخرین اخبار

تاریخ : 28. مهر 1397 - 21:52   |   کد مطلب: 25963
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستايیان و عشایر همدان گفت: تا پایان مهرماه سال جاری 10 درصد به حقوق مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستايیان و عشایر اضافه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رزن، مهدی سماوات عصر امروز در پنجمین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر رزن اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش اطلاع‌رسانی از خدمات دولت فرهنگسازی و اعتمادسازی در خصوص بیمه روستاییان و عشایر است.

وی با بیان اینکه شهرستان رزن بیش از 6 هزار خانواده زیر پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر دارد گفت: بیش از 500 خانوار ماهیانه از حقوق این بیمه بهره‌مند می‌شوند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان افزود: امروز به تعدادی از خانواده‌های شهرستان رزن که برای نخستین بار مستمری آنها برقرار شده، احکام بازنشستگی اهدا شد.

وی با بیان اینکه در استان همدان 90 هزار نفر زیر پوشش این صندوق قرار دارند؛ گفت: بیش از 5 هزار خانوار از حقوق ماهیانه صندوق در استان بهره‌مند می‌شوند.

سماوات از توزیع سبد کالا برای مستمری بگیران صندوق اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خبر داد و گفت: به‌ زودی به تمام مستمری‌بگیران این صندوق سبد کالا عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه پایان مهرماه سال جاری 10 درصد به حقوق مستمری‌بگیران اضافه خواهد شد افزود: مابه‌التفاوت این مبلغ از ابتدای سال محاسبه شده و به حقوق تمام مستمری‌بگیران اضافه می‌شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر همدان با بیان اینکه 70 درصد از حق بیمه هر فرد توسط دولت پرداخت می‌شود خاطرنشان کرد: افراد زیر 50 سال می‌توانند عضو این صندوق شوند و در صورت بازنشستگی از خدمات این بیمه بهره‌مند گردند.

وی با بیان اینکه امسال صندوق بیمه روستاییان حائز رتبه برتر کشور شد، خاطرنشان کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان بعد از بیمه تامین اجتماعی بزرگترین صندوق بیمه کشور است که از سال 84 فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی گفت: شهرستان رزن در جذب بیمه‌شده در استان همدان مقام سوم را به خود اختصاص داده است.

در خاتمه احکام ازکارافتادگی و بازنشستگی به افراد زیر پوشش این بیمه اهدا شد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن