آخرین اخبار

تاریخ : 28. مهر 1397 - 21:56   |   کد مطلب: 25965
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از ساخت قطعات یک و ۲ کنار گذر شهر رزن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، حسن ربانی ارشد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این طرح زیر ساختی به طول 9 کیلو متر در دو مسیر(باند) با اعتباری در حدود 170000 میلیون ریال در حال ساخت است.

وی که ازطرح‌های روستاهای واقع در کریدور شمال استان مانند کنار گذر شهر رزن، روکش آسفالت رزن به قروه و راه روستایی گلستان به درجزین بازدید می‌کرد، گفت: برای اجرای طرح‌های، ویر تا پاینده و پاینده تا دمق هم با طول 7 کیلومتر حدود 60000 میلیون ریال اعتبار اختصاص داده‌اند.

ربانی ارشد با تاکید بر اینکه ساخت این طرح‌ها در این محدوده از شهرستان رزن، منجر به افزایش ایمنی عبور و مرور و کاهش تصادف‌های این محورها خواهد شد، گفت: این مسیرها راهی ارتباطی برای اتصال به آزادراه ساوه به همدان و همدان به بیجار را هم مهیا می‌کند.

وی درباره روکش آسفالت هم گفت: این طرح به طول 9 کیلومتر و به عرض 21 متر با اعتبار بالغ بر 21700 میلیون ریال از خرداد سال96 با لکه گیری محور آغاز و امسال نیز اجرای اسفالت رگلاژی و روکش نهایی از رزن به قروه شروع شده است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در بازدید از راه روستایی گلستان به درجزین هم گفت: برای این طرح روستایی با طول 860 متر حدود 2000 میلیون ریال اعتبار اختصاص داده شده است.

وی مشخصات فنی این طرح را 7 متر بیس ریزی با 13 سانتیمتر ضخامت عنوان کرد و افزود: با اجرای بیس آسفالت بیندر به عرض5.5 متر و با ضخامت 6 سانتیمتر برای این محور اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/ش

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن